Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

5

Flautu koris

Baltijas valstu simtgades zīmē Rīgā no 24.-26. oktobrim pulcējās audzēkņi un pedagogi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas mūzikas skolām dalībai II Baltijas valstu kameransambļu festivālā un flautu korī.

No Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas flautu korī piedalījās 5. flautas spēles klases audzēkņi Laura Rolanda Indruškeviča, Krists Brinkmanis un 7. flautas spēles klases audzēkne Līga Fiņķe. Audzēkņi ļoti centīgi un ar lielu atbildību apguva flautu kora repertuāru. Jāpiebilst, ka apgūstamie skaņdarbi nebija viegli un nācās mācīties arī brīvdienās.

Festivāla noslēguma koncerts ar 70 flautu kora dalībniekiem izvērtās par krāšņu kultūras pasākumu.

Paldies, Mērsraga novada pašvaldībai par atvēlēto transportu un šoferītim Aldim, kurš mūs bez problēmām nogādāja vajadzīgajā vietā.

 

Mērsraga  Mūzikas un mākslas skolas  flautas spēles skolotāja J.Frēliha.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma