Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

28

SATIKŠANĀS NĪCĀ

Nīcas Mūzikas skola jau trešo reizi 23.martā rīkoja klavieru duetu un mazo kameransambļu konkursu.

Arī šoreiz uz šo konkursu devās mūsu skolas audzēkņi: ped.I.Grīnvaldes klavieru ansamblī muzicēja 5.klases audzēkņi Līga Annija Indruškeviča un Klāvs Daniels Anstrauts un flautu trio: Sanija Luīze Ščebrova, (6.kl.), Laura Rolanda Indruškeviča (4.kl) un Krists Brinkmanis (4.kl) ped.Jutas Frēlihas vadībā.Šoreiz šajā konkursā piedalījās 169 audzēkņi  no visas Latvijas: Ventspils, Liepājas, Aizkraukles, Talsiem, Tukuma, Babītes, Engures, Ādažiem, Saldus, Aizputes u.c. Mūzikas skolām. Pavisam bija pārstāvētas 24 Mūzikas skolas. Mūsu pedagoģes un audzēkņi ieguldīja lielu darbu, kamēr sagatavojās šim konkursam. Uztraukums arī bija ļoti liels. Bet viss noritēja veiksmīgi un flautu trio mājās atgriezās ar Atzinības rakstiem. Pārējie saņēma Pateicības.

Mūsu audzēkņiem šis bija īpašs pasākums, jo uz Nīcu devāmies jau ceturtdien. Nospēlējām koncertiņu Dāņu delegācijai un pēc tam sēdāmies mašīnās uz devāmies ceļā, kur mums vakarā bija paredzēts mēģinājums Nīcas kultūras nama Baltajā zālē. Pa ceļam pie Kuldīgas satikāmies ar ped.I.Grīnvaldes Tukuma Mūzikas skolas audzēkņiem un tālāk ceļu turpinājām visi kopā. Šis brauciens  visiem ilgi paliks atminā, jo nakšņojām jaukā visu mājā “Jūrmaļjēkuļi” Bernātos pie jūras.Vakarā visi kopīgi cepām picas, spēlējām spēles un viens otru drošinājām, ka nospēlēsim konkursā labi un nav par ko uztraukties! Otrā dienā jau plkst.10.00 sākās konkurss. Noslēgums un apbalvošana tikai plkst.19.00. Bija gara un grūta diena.Taču laiks visiem kopā paskrēja nemanot. Redzējām un dzirdējām ļoti daudz dažādu sastāvu kameransambļus. Iespaidu patiešām bija daudz! Mājās atgriezāmies noguruši, bet laimīgi!

Nobeigumā gribu pateikties visiem, kas mūs atbalstīja un juta līdzi jau pirms aizbraukšanas uz konkursu. Tās ir mūsu skolas direktore Alita Ozoliņa, mūsu visu audzēkņu mammas, kas nepārtraukti domāja un uztraucās par saviem bērniem, Tukuma Mūzikas skolas kameransambļa audzēkņu mammām Aijai un Inesei par milzīgo atbalstu un rūpēm divu dienu garumā par  pilnīgi visiem 7 bērniem kā par savējiem! Un liels, liels paldies Līgas un Lauras mammai Ilzei gan par atbalstu, gan par garšīgajām pankūkām brokastīs, gan par milzīgo izturību pie automašīnas stūres!

Un, protams, nevar aizmirst par mūsu pašvaldību- bez viņas atbalsta mēs nekur neaizbrauktu!

Bērnu izaugsmei ir ļoti vajadzīga šāda izraušanās no savas vides, lai redzētu, dzirdētu un novērtētu to, kas mums ir, vai to, kas mums būtu jādara, lai būtu!

Inguna Grīnvalde, Mērsraga MMS klavierspēles pedagoģe

Twitter

 

Aptaujas

Kurus Mērsraga apskates objektus, apskates vietas Jūs ieteiktu noteikti apmeklēt Mērsraga viesiem?
     Rezultāti » 

Reklāma