Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

2

Kad burtu pie burta liksi…

15.februāra pēcpusdienā, Mērsraga MMS telpās, notika I .kārtas darbu vērtēšana Valsts konkursam Latvijas profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem. Šogad tēma bija "Ilustrācija un teksta vizualizēšana grāmatu grafikā", kur bērni gatavoja grāmatiņas vienam dzejolim.

Vērtēšanas komisijas sastāvā bija - Mērsraga MMS Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas skolotājas Larisa Štrause un Sandija Štreinerte, Mērsraga MMS direktore Alita Ozoliņa un Mērsraga vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja Aija Misiķe.

Dalībnieki konkursā piedalās sekojošās vecuma grupās : I grupa - dalībnieku vecumā no 7- 10 gadiem; II grupa - dalībnieki vecumā no 11 - 13 gadiem; III grupa - dalībnieki vecumā no 14-16 gadiem.

Komisijas uzdevums bija izvērtēt darbus pēc noteiktiem kritērijiem - 1)teksta izpratne un radoša izdoma(cik dažādas tehnikas izmantotas, kāds ir teksta izkārtojums pa lappusēm; kādi ir grāmatas tēli un ilustrācijas; kāds ir grāmatas kopējais veidols) ; 2) grāmatas vizuālā kvalitāte (vāka noformējums; burtveidolu lietojums; grāmatas dizains) ; 3) darba izpildījuma kvalitāte. Maksimālais punktu skaits, ko viens komisijas pārstāvis varēja piešķirt  - 30 punkti (kopā 120 punkti).

Jāatdzīst, ka darbus bija ļoti grūti izvērtēt. Piekritīsiet, ka mākslā darbu vērtēt ir ļoti subjektīvi!

Uz II. kārtu, kas notiks 24. martā, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, dosies :

I grupa - Marta Krūze (kopējais punktu skaits - 109)

Linda Dižpētere (kopējais punktu skaits - 114)

II grupa - Endija Putiķe (kopējais punktu skaits - 119)

Viktorija Purvinska (kopējais punktu skaits - 100)

III grupa - Reinis Rubenis (kopējais punktu skaits  - 119)

Marta Beatrise Kukle (kopējais punktu skaits - 118)

Sandija Štreinerte

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma