Mērsraga Mūzikas un mākslas skolas ziņas

31

Mērsraga Mākslas un mūzikas skolā nosvinēts izlaidums

"Mūzika patiešām ir visas cilvēces kopīgā, savstarpējā valoda"- /K.Vēbers/

Mūzikas un mākslas skolas izlaidums šogad bija mazliet savādāks kā ierasts, jo kopā svinējām arī mācību gada noslēgumu. Šogad izlaidums klavierspēles audzēknēm – Klintai Brinkmanei un Diānai Krovalkai. Kā pieminēja meiteņu vecāki , šis laiks nav bijis viegls. Bija gan asaras un vēlme visu pamest, gan arī gandarījuma un prieka mirkļi par paveikto.  Absolventes veltīja klātesošajiem muzikālus sveicienus un sirsnīgus vārdus.

Paldies absolvenšu vecākiem par to, ka devāt saviem bērniem stipra un atbalstoša pleca sajūtu!

Vakara turpinājumā skolas mūzikas nodaļu audzēkņi veltīja absolventēm muzikālus sveicienus. Uz skatuves pirmo reizi kāpa paši jaunākie skolas mūziķi. Viņu uzstāšanās bija aizkustinoši mīļa. Gandarījumu jaunajiem mūziķiem sniedza skaļi aplausi.

Ar flautas skaņām un ievziedu smaržu izskan mācību gada noslēguma pasākums. Ir izjusts tik daudz emociju, padarīts daudz lielu darbu un iegūts krietns pulciņš draugu. Tagad esam gatavi ar prieku mesties vasarā, izbaudīt sauli, peldes... Katram no mums ir plāni, sapņi un ieceres.

Paldies par Jūsu atsaucību, atbalstu un sapratni visa gada garumā!

Paldies skolas pedagogiem un vecākiem par lielisku gadu!

Izglītība ir vērtība, ko nevar pazaudēt, nolikt un aizmirst vai aizmest. Izglītību, ja tā ir iegūta, var tikai likt lietā. Labākais atbalsts vienmēr ir drauga plecs, tāpēc aicinu visus mācīties. Kas mācās, tas nenoveco!

 

Tiksimies jau nākamajā mācību gadā!

Mūzikas un mākslas skolas direktore

Alita Ozoliņa

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma