Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

5

“Pīlādzīši” ietērpj Ziemassvētkus

Ar baltām sniega kupenām, gaišām domām un labiem darbiem ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks “Pīlādzīšos. Grupiņā, kā īstā rūķu darbnīcā, tiek gatavoti rotājumi un dekorētas telpas - maz pa mazītiņām tās pārvēršot par īpaši pasakainu Ziemassvētku ainavu. Šoreiz gan stāsts nav par mazajiem rūķiem, bet par lielajiem, proti “Pīlādzīšu” grupiņas bērnu vēcākiem.

Kādā decembra pēcpusdienā “Pīlādzīšu” vecāki sanāca kopā un uzbūra mums svētkus. Kopīgi ar bērniem darbojoties, griežot un līmējot veidoja dekorācijas. Šogad tika izvēlēta tēma “sniegavīri” un tie grupiņā rotājas balti un krāsaini, smaidīgi un nopietni, ar spīdīgām pogām un cepurēm. Un kas tad būtu svētki bez gardumiem? Tādēļ arī mēs mazie “Pīlādzīši” rosījāmies un, gaidot ciemos vecākus, izcepām gardus siera cepumiņus. Arī vecāki ieradās ar sarūpētiem cienastiem. Tieši tik skaisti, radoši un garšīgi mēs ietērpām Ziemassvētku gaidīšanas laiku.

Iesāktie darbiņi turpinājās arī mājas, tā tika sarūpēts Adventes vainags un eglīte, par ko lielu paldies sakām Dominika mammai. Par dekorācijām pie skapīšiem, kuras priecē mazos “Pīlādžus” pasakāmies Gustava mammai, bet par ziemīgajām dekorācijām, kuras rotā grupas logus - Adrijas un Andretas mammai. Kā arī lielu paldies sakām ikvienam no mazo “Pīlādzīšu” vecākiem par aktīvu iesaistīšanos grupas dzīvē. PALDIES, JUMS VECĀKI!

Gribas, lai baltā pasaulē
Balti sniegi snieg,
Un pa baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet.
Un lai baltos cilvēkos
Baltas domas dzimst.
Un lai baltās darbdienās
Balti svētki ir.
/I. Ziedonis/

 

            Tādas klusas ilgas pēc baltuma un piepildīta prieka dvēselē šim Adventes laikam piederas. Tās ļauj mums saklausīt un saskatīt brīnumus pat visparastākajās lietās. Ieklausīsimies, ieskatīsimies un iejutīsimies gaisotnē, kuru tik ļoti gaidām…

Pateicībā “Pīlādzīšu’ grupas audzinātāja Sindija un auklīte Ausma