Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

9

Mazā ziemas olimpiāde b/d „Dārta”

Šā gada pasaules olimpiskās spēles ir kā iedvesmas avots, lai organizētu arī mūsu iestādē „mazo olimpiādi” ar improvizētiem ziemas sporta veidiem, kuri pielāgoti bērnu fiziskai varēšanai un arī priekam.

Lai gan šogad ziemas periods izceļas ar krasi mainīgiem laika apstākļiem – sals un sniegs mijas ar stipru vēju un lietavām, tomēr šonedēļ atkal dabā saradies spožs baltums, kas liecina, ka sniegota ziema turpinās.

Nedēļas ieskaņā bērni iepazinās ar olimpisko spēļu vēsturi un simboliem, uzzināja par ziemas sporta veidiem un Latvijas olimpiešu dalību olimpiskajās spēlēs Pekinā.

     Trešdien, 2. februārī noritēja mūsu olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija ar iestādes vadītājas Dinas svinīgu uzrunu un tīģerīša uzmundrinājuma vārdiem visiem ņiprajiem sportistiem. Lācītim Vinnijam Pūkam bija uzticēts atbildīgs uzdevums – nogādāt ceļojošo lāpu mūsu iestādē. Viņš ieradās nedaudz satraukts un neapmierināts ar skaļo troksni, jo tikai nesen bija iekārtojies uz ziemas guļu, bet uzticētā pienākuma vadīts to godprātīgi nogādāja adresātā. Svinīgās daļas noslēgumā sekoja olimpiskās lāpas aizdegšana, olimpiskā karoga pacelšana un svētku dalībnieku parādes gājiens.

     Turpinājumā tīģerītis deva skaļu aicinājuma signālu olimpiskajam startam. Brašie sportisti piedalījās daudzveidīgās ziemas sporta disciplīnās: frīstailā, hokejā, kamaniņu braukšanā, biatlonā, bobslejā un komandas stafetē “olimpiskie punkti”. Arī Vinnijam Pūkam nebija lemts ilgi pukoties, jo bija līdzjādarbojas visos sporta veidos kopā ar bērniem.

     Sportiskais pasākums sagādāja mazajiem censoņiem gan prieku un mainīgas emocijas, gan jaukus pārdzīvojumus un, protams, arī gandarījumu. Laiks pagāja jautrā gaisotnē, un noslēguma daļā dalībnieki pulcējās jestram olimpiskā sniega salūtam. Balviņas arī simboliskas – olimpiskie riņķīši cepumu formā!

Paldies vecākiem par atsaucību ragaviņu sagādē un paldies darbinieku saimei par operatīvu rīcību neparedzamos laika apstākļos.

     P.S. Viskvēlākā vēlēšanās, visticamāk, mums visiem ir viena – lai pasaulē beidzas pandēmija un vienīgās tās sekas ir pieredze, kas dara mūs labākus un gudrākus.

Lai dzīve dod mazu vai lielu, bet prieku! Darbojamies, piedalāmies un priecājamies no visas sirds! Esam stipri un veseli!

Skolotāja Lilita

 

 

CGHW3592_result.JPG
FHDC7275_result.JPG
GHVU1788_result.JPG
GXMV5800_result.JPG
IMG_6214_result.JPG
IMG_6369_result.JPG
IMG_6372_result.JPG
IMG_6375_result.JPG
IMG_6376_result.JPG
IMG_6377_result.JPG
IMG_6382_result.JPG
IMG_6385_result.JPG
JDBF2945_result.JPG
LVCU4963_result.JPG
MLWX6673_result.JPG
OJSS3604_result.JPG
WIIY8056_result.JPG
XAJQ8442_result.JPG
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes