Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

20

Labo darbu nedēļa PII "Dārta"

No 04.-08.oktobrim PII ‘’Dārta’’ norisinājās ‘’Labo darbu’’ nedēļa. ‘’Zīļuku’’ grupiņa ņēma aktīvu dalību šajā akcijā. Mūsu labais nodoms bija palīdzēt bijušajai dārziņa auklītei- mūsu mīļajai Dzintriņai (Dzintrai Kraģei).

Ejot  pie Dzintriņas mēs pa ceļam jau ar bērniem pārrunājām, ko nozīmē palīdzēt otram - kas ir labie darbi, kas ir ne tik labi darbi. Bērniem radās ļoti daudz piemēru kā viņi varētu palīdzēt, gan sākot ar savu ģimeni, gan kaimiņiem un visiem labajiem cilvēkiem.

Lielo, labo darbu ‘’Zīļuku’’ grupas sarakstā ierindojām: malkas nešanu, vešanu un kraušanu. Kopīgi strādājot aizvedām divas pilnas ķerras  ar malku. Nu mūsu Dzintriņai būs silti!

Labo darbu saraksts nebūt nav tik īss. Palīdzējām novākt arī burkānu ražu un draudzīgi aplī nostājoties iepazināmies, katrs nosaucot savu vārdu. Turpinājām mūsu darbiņus ar grābeklīti, sagrābjot sakritušās rudens lapas. Vējš bija tik draiskulīgs, ka lapas svieda pa gaisu, taču ‘’Zīļuki’’ tās cītīgi ar darba prieku sagrāba. Lapu savākšana mums gāja kā no rokas. Dzintriņa par čaklo palīdzēšanu mūs  cienāja ar gardi-sulīgo arbūzu. Nu kas var būt labāks par maltīti svaigā gaisā pēc labi padarīta darba!

Jā! Mums ir ‘’Labo darbu’’ nedēļa. Bet, vai mēs labus darbus nevaram paveikt arī tad, kad šī nedēļa beigsies? Nu protams, ka varam! Mums jau ir plāniņš, kā vēl varam palīdzēt un kur pielikt roku.

Ja arī Jums rodas vēlme kādam palīdzēt, kuram to vajag un kurš to pat negaida, tad aicinām to darīt negaidot un neprasot par to „paldies”!

Čaklie „Zīļuki”

IMG-20211005-WA0008.jpg
IMG-20211006-WA0003.jpg
IMG-20211006-WA0005.jpg
IMG-20211006-WA0009.jpg

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma