Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

2

Vinnijs Pūks un viņa draugi Zinību dienā PII “Dārta”

“Nav lielas jēgas no kaut kā patīkami satraucoša, ja tev nav kāds, ar kuru tajā visā dalīties”- tā ir teicis slavenais Vinnijs Pūks, ar kura līdzdalību šogad iesākās jaunais darba cēliens PII “Dārta”.

Visus no rīta sagaidīja PII “Dārta” galvenā saimniece BITĪTE DINA ar sveicieniem no Vinnija Pūka un mazu saldumiņu smaidiņa formā no Dārtas bišu stropa.

 Labsirdīgais Vinnijs bija pazaudējis savu medus podu, kura meklēšanā iesaistījās lācīša draugi un visi Dārtas audzēkņi. Katra grupiņa bija izdomājusi, kā un kādā veidā tiks meklēts šis medus pods, un kas tajā atradīsies.

Mazajiem Pīlādzīšiem talkā nāca Vinnija Pūka draugs TRUSĪTIS, kas pa ceļam bija pazaudējis balonus, kurus viņš gribēja dāvināt bērniem.  Nu visiem kopīgi vajadzēja sameklēt gan Vinnija Pūka medus podu, gan balonus. Sekojot pa TRUSĪŠA PĒDĀM tika atrasts podiņš ar baloniem. Urrā! Tad bērni jauno draugu iepriecināja ar kopdarbu “Baloni TRUSĪTIM”. Pēc brīža ieradās arī pats Vinnijs Pūks un priecājās, ka ir atrasts viņa pazudušais trauks un bērnus pacienāja ar apsolītajiem veselīgajiem kārumiem.

Savukārt Kastanīšiem palīdzēja  Vinnija Pūka uzticamais draugs SIVĒNTIŅŠ. Grupā bija atstāta zīmīte – ceļa norādes, kur podu meklēt. Bērni kopā ar SIVENTIŅU un skolotāju sekoja tām, izpildot dotos uzdevumus: dziedāja dziesmu „Dipu dapu lācis nāk”, vingroja mūzikas pavadījumā „No rīta agri pieceļoties”, skaitīja līdz 10, dejoja „Putniņdeju”, un meklējuma rezultātā atrada noslēpto medus podu. Un tad - ciemos ieradās pats Vinnijs Pūks, kurš bija priecīgi pārsteigts par to, ka bērniem bija izdevies atrast viņa dārgumu – medus podu.

Pie Sprīdīšiem viesojās slavenais TĪĢERĒNS. Viņš bija tas, kas palīdzēja piecgadniekiem iziet sarežģīto labirintu, sekojot dzijas pavedienam. Pa ceļam viņi satika Pūci, Ēzelīti, Sivēnu un Tīģerēnu, kur katrs no viņiem lika bērniem paveikt kādu īpašu uzdevumu, kas mērķtiecīgi viņus virzīja medus poda virzienā. Izrādījās, ka meklētā lieta ir nokļuvusi Putnu dārzā. Urrā! Atradām! Nu var zvanīt Vinnijam Pūkam, lai nāk ciemos ar solīto naški.

Zīļukus apciemoja gudrā PŪCE. Viņa palīdzēja pašiem lielākajiem Dārtas  audzēkņiem meklēt Vinnija Pūka pazudušo podu pēc īpašām zīmēm “medus pilieniem”, kuri bija pamanāmi visā bērnudārza apkaimē. Podā bija gan medus, gan Vinnija Pūka tālruņa numurs, gan dažādi uzdevumi: “Pūces gudrie jautājumi”, “Burtu kalni un draugu vārdi”, “Tev garšo – man garšo!”. Gāja jautri!

Katra grupiņa pēc paveiktajiem darbiem deva ziņu Vinnijam Pūkam par atradumu un pretī saņēma gardu svētku cienastu – augļu groziņus katram.

Vecāki no Vinnija Pūka saņēma apsveikuma kartiņu ar kādu “domu graudu” no grāmatiņas “Labais Pūks” un sirsnīgiem vēlējumiem jaunajam darba cēlienam.

Nobeigumā kāda atziņa un vēlējums no Vinnija Pūka grāmatiņas. Lai katra diena, kuru pavadām kopā, kļūtu par mīļāko dienu PII “Dārta!

Lai vasaras siltums visu mācību gadu tiek saglabāts sirdī un dāsni dāvāts apkārtējiem! Veiksmīgu startu Jaunajā mācību gadā!

Terēzija Zondaka

PII “Dārta” metodiķe

 

FERQ0057_result.JPG
FZSN8481_result.JPG
HHJG2406_result.JPG
IYLF7977_result.JPG
IMG_4627_result.JPG
IMG_4629_result.JPG
IMG_4630_result.JPG
IMG_4631_result.JPG
IMG_4633_result.JPG
IMG_4638_result.JPG
IMG_4640_result.JPG
IMG_4641_result.JPG
IMG_4644_result.JPG
IMG_4653_result.JPG
YFWX5474_result.JPG
KXYD4150_result.JPG
MJFB3023_result.JPG
QCYB3671_result.JPG
QEVT2649_result.JPG
SVBZ3704_result.JPG
VKMM7569_result.JPG
WRJD0453_result.JPG
AFGA7818_result.JPG
AMIT1045_result.JPG
SNOU6685_result.JPG
WEHN2109_result.JPG

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma