Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

29

27. maijā PII „Dārtā” grupiņa „Sprīdīši” svinēja izlaidumu!

Plkst. 10:00 visi gaviļnieki ieradās eleganti sapucējušies, un svētki varēja sākties! Sākumā mazliet „pafilosofējām” par to, kā mums tai bērnudārziņā ir klājies? Izrādījās, ka pārsvarā - jautri! Tāpēc arī iesākām ar jautru rotaļu, kurā viens otru apsveicām! Secinājām, ka esam daudz iemācījušies – gan lasīt, rakstīt, rēķināt, saredzēt dabā brīnišķīgas lieta un vēl, un vēl.

Katrs „Sprīdītis” saņēma apliecību, ka ir pabeidzis Pirmsskolas Izglītības iestādi „Dārta”. To svinīgi un ar sirsnīgiem vēlējumiem pasniedza mūsu metodiķe Terēzija Zondaka. Apliecību saņemot, katrs „Sprīdītis” norunāja  latviešu tautasdziesmu.  Un patiešām brīnišķīgi norunāja!  Tās šogad mācījāmies regulāri, tāpēc arī visiem izdevās lielisks priekšnesums!  Noslēguma, protams, apsveikumi, apsveikumi.....  Klausījāmies video apsveikumu no  mūsu  „Dārtas” vadītājas Dinas Spundes, no Mērsraga novada  priekšsēdētāja Roberta Šiliņa, no mūsu pašu „”Kastanīšiem”, „Pīlādzīšiem” un „Zīļukiem”. Paldies sirsnīgs!

Un pēc fotosesijas ēdām ļoti garšīgu kūku, ko mums sarūpēja vecāki.

Turpinājumā sākās otrā daļa! Metodiķe Terēzija un skolotāja Iveta visus aicināja laukā meklēt „dārgumus”.  Pēc dotas instrukcijas bija jāveic dažādi gudri un praktiski uzdevumi. Stādījām krūmiņus, rēķinājām, minējām mīklas un risinājām atjautības uzdevumus. Protams, atradām arī „dārgumus”.  Un secinājām, ka paši vērtīgākie dārgumi ir čaklums, gudrība, prasme draudzēties un palīdzēt viens otram!     

Mīļie „Sprīdīši”!  Lai šie Dārgumi jums vienmēr līdzi ceļasomā! 

Lielais paldies vecākiem par skaistajām dāvanām, un visiem, visiem, kuri palīdzēja  sarūpēt  tiks priecīgus un skaistus svētkus!

 

 

 

Skolotāja Vaira Vārpiņa

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma