Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

9

Zinību diena “Dārtā”

Vasara aizskrējusi paķerot līdzi siltos saules starus un bērnu piedzīvojumus, savu vietu atdodot rudens pirmajam mēnesim septembrim ar krāšņajiem asteru un dāliju ziediem, staltajiem, košajiem gladiolu stāviem un iedzeltenajām bērzu sprogām.

Šis mācību gads PII “Dārta” aizsākās cidādāk – bez lielās kopīgās pulcēšanās bērnudārza pagalmā un svinīgām runām. Katra grupiņa atsevišķi bija sagatavojusi savu īpašo Zinības dienas programmu, ar kuru sagaidīja savus audzēkņus. Neliels ieskats grupu notikumos.

Grupā “Sprīdītis”1.septembris bija nedaudz citādāks kā citus gadus, bet tas nenozīmē, ka mazāk satraucošs un prieka pilns. Šī gada lielajiem bērniem – topošajiem skolniekiem – “Sprīdīšiem” jaunais mācību gads iesākās ar rīta apli, kur tika nodziedāta “Sprīdīšu” himna “Alfabēta dziesmiņa”.  Mūsu Sprīdītis katram bērnam bija sagatavojis dāvaniņās, kuras būs liels palīgs jaunajā mācību gadā,  kā arī tika pārrunāts par galvenajiem mācību uzdevumiem šogad. Un atceroties, ka šodien ir svētku diena, devāmies svinēt, kur cienājāmies ar gardu svētku kliņģeri un veicām draudzīgo stafeti, kam beigās sekoja burbuļsalūts. Šī diena neiztika bez pārsteigumiem – pat daba mums sūtīja veiksmes un gudrības lāses.

Lai mums visiem veselīgs, mierīgs un labiem darbiem bagāts jaunais mācību gads!

Audzinātāja Vaira

Grupā “Zīļuks” mācību gads iesākās ar mazo nu jau lielo ķiparu sagaidīšanu. Kad visi bijām sanākuši, mūsu vidū ieradās pats Zīļuks. Bērni ar viņu sasveicinājās, ievingrināja rokas un kājas un izveidoja katrs savu gudrības somu. Tad satikāmies ar sporta skolotāju un kopā izspēlējām rotaļdziesmu ar kustībām. Pēc kārtīgas izkustēšanās bērnus gaidīja salds pārsteigums kā ceļamaize jaunajā mācību cēlienā.

Audzinātāja Anita

Grupā “Kastanītis” saulains un silts pienāca Zinību dienas rīts. Ar krāsainiem ziediem rokās zinātkārie “Kastanīšu” grupas bērni uzsāka ceļu  pretī jauniem atklājumiem un zināšanām. Svētku sajūtas pacilāti “Kastanīši” vienojās kopbildē, dejoja, dziedāja, aizvadīja pirmo nodarbību jaunajā mācību gadā un kopīgi sēdās pie svētku galda, lai mielotos ar gardajām kūciņām. Pirms tam veroties mirdzošās sveču liesmās un ticot, ka gads būs brīnumu un piedzīvojumu pilns.

Lai visiem krāsains, enerģijas un radošām idejām piepildīts šis mācību gads!

Audzinātāja Anda

Grupā “Pīlādzītis” ar krāšņiem ziediem rokās “Dārtiņas” durvis vēra mazie pīlādzīši, kuriem viss jaunajā pasaulē vēl šķiet tik svešs un nezināms, tāpēc pirmā iepazīšanās ar jauno vidi un lietu kārtību katram no mazajiem ķipariem bija kā liels piedzīvojums. Pirmās iepazīšanās satraukumu mazināja svētku gardumiņš.

 Audzinātāja Sindija

Lai jauniem atklājumiem, piedzīvojumiem un jaunieguvumiem bagāts šis mācību gads! Lai nepietrūkst spēka, pacietības, izturības, sapratnes un mīlestības jaunajā 2020./2021. mācību gadā!

Zinību dienas notikumus grupās apkopoja metodiķe Terēzija Zondaka

IMG_8111_result.JPG
IMG_8112_result.JPG
IMG_8113_result.JPG
Zinību diena 2020 grupā Pīlādzītis_result.jpg
Zinību diena Kastanītis 1_result.jpg
Zinību diena Kastanītis_result.jpg
Zinību diena Sprīdītis grupa 2020 1_result.JPG

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma