Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

2

"Sprīdīšu" un "Zīļuku" Ziemassvētki Mērsraga Tautas namā

Pirmo reizi mazie-lielie “Sprīdīši” un “Zīļuki” Ziemassvētkus svinēja Mērsraga Tautas nama plašumos, un lai arī sākotnējo svinību datumu nācās mainīt dēļ vētras izraisīta elektrības trūkuma, viss izdevās lieliski!

Bija gan rotaļas, gan dziesmas, gan danči ar vecākiem, gan arī neliela kopīga darbošanās, un svarīgākais – amizants Ziemassvētku vecītis, kas ne vien gaidīja pantiņu skaitīšanu no bērniem, bet arī lieliski savu lomu nospēlēja. Tāpat forši bija gan bērnudārza rūķi, kas ar Waze meklēja ceļu pie mazajiem svinētājiem, līdz to atrada. Un tikpat foršs bija runčuks un suņuks, kas uzbūra kopīgiem spēkiem īstu svētku jampadraci!

Paldies visiem, kas iesaistījās radošajā procesā! (Sporta skolotājai - rūķītim Lilitai, audzinātājai – rūķītim Anitai un Vairai, audzinātājai Ancei – runčukam, auklītei Edītei  - suņukam, rūķītim – bērnudārza vadītājai Dinai, Enijas mīļajai auklītei Maritai, un muzikālajai rūķenei – Inesei, kā arī Ziemassvētku vecītim) Pasākums bija ļoti pārdomāts, ar interesantu, pat teatrālu gaitu, un varēja just – bērniem ļoti patika tajā visā piedalīties!

 

Adrijas un Andretas mamma Inga Hartika