Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

21

Padziedi, mazputniņ, pavītero!

Mazā dziedātāja Adrija Krovalka drosmīgi nodziedāja solo dziesmu vokālistu konkursā “Mazputniņš - 2019” Talsu pirmskolā “Pīlādzītis” un ieguva “Pīlādzīša Mazputniņa” suminājumu.

Visi mazie dziedātāji dziedāja latviešu tautasdziesmas: par dabas skaistumu, par labsirdību, par dzimtās zemes mīlestību, par darbu.  Dziedātāji atbrauca  gan no Sabiles, gan Rojupes, Rojas un Talsu pirmskolām. Galveno balvu šoreiz nopelnīja Rojas PII “Zelta zivtiņa” dziedātāja Marlēna Graudiņa.

Dziedātājus dziedāt iedrošināja Gailis, kurš bija apaukstējies, nobijies un paslēpies aiz klavierēm. Gailis klausījās bērnu skanīgajās balsīs un iepriecināja dziedātājus ar “Gaiļa rotaļu” par naudas maku un garšīgo kūku. Adriju atbalstīja mamma, ome un draudzenīte Letīcija.

Paldies Adrijas ģimenei par atbalstu bērna izaugsmē! Paldies bērnudārza vadītājai Dinai Spundei par sarūpēto dāvanu mazajai dziedātājai un iespēju braukt uz vokālistu konkursu.

Adrijas mamma: “Paldies skolotājai Inesei par sagatavošanu konkursam un iespēju piedalīties, dziedāt arī Talsos. Katram bērnam ir vērtīga pieredze dziedāt arī ārpus Mērsraga robežām!”

 

PII “Dārta” mūzikas skolotāja

Inese Ozollapa