Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

29

Rudens sporta izprieca “Lecam lapās”

Rudens krāsotājburvis atkal pamatīgi pastrādājis, izdaiļodams Latviju. Sārtas, dzeltenas, zaļas koku lapas vējš sagriež pamatīgā virpulī! Uh! Bet tāds jau ir rudens – ar lietavām, salnām, saulītes skopajiem stariem un pamatīgām vēja brāzmām, spēj tik turēties pretī!

Ko vēl rudens savā košumā var sniegt? Lapu zelts iedvesmo, daba dara nebēdnīgu prātu un košais lapu klājums sniedz bērnišķīgu prieku un vēlmi pa lapām izbradāties.

          Sporta diena rudens posmā jau kļuvusi par tradīciju. Tā ir laba iespēja kopā būšanai, turklāt bērniem sportošana sagādā gandarījumu un liek arī nedaudz piepūlēties.

  1. oktobra rīta cēlienā bija manāma lielāka rosība mūsu pagalmā, kā tas ir ikdienā. Rudens smarža un lapu čaboņa mijās ar nelielu mitrumu, vēja pūsmu, skanīgām bērnu balsīm un pieaugušo uzmundrinošajiem vārdiem.

Divi jautri ruksīši – Sportiņš un Muzikantiņš ievadīja visus dalībniekus skanīgā rotaļdziesmā “Rudens krāsu, mākslinieciņ’” ar lustīgu un raitu dejas soli, tad sekoja norādes par turpmāko darbību un bērni grupās devās pa garo “sporta taku”, kurā 7 pieturās: 1.”Muzikāla krāsu rotaļa”, 2.”Lapu eglīšu veidošana”, 3.”Šķēršļu josla”, 4.”Šķirošana (plastmasa, papīrs, komposts), 5.”Labirints”, 6.”Izpletņa jautrības”,7.”Krāsainās takas”, katrs bērns pēc savām spējām paveica daudzveidīgus uzdevumus un pārbaudījumus. Pasākuma izskaņā pulcējāmies ap lielo lapu kaudzi un izvēloties pašas krāšņākās, tika izdejota visiem zināmā “lapu deja”. Ar grandiozu lapu salūtu paudām atvadas košajam rudenim!

Paldies par atbalstu un atsaucību visiem iestādes darbiniekiem.

Paldies tev ,rudeni, tu atnesi krāsas un prieka, daudz laika kopā un daudz skaistuma!

Gaidīsim tevi atkal nākamgad!

   

Skolotāja Lilita