Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

29

Maģiskais triku šovs PII “Dārta”

Iluzionistu apvienība “Abrakadabra” 23.oktobrī pulksten 11:00 viesojās iestādē un pārsteidza bērnus rādot burvju triku šovu “Burvju vārdiņi”.

Bērni vēroja daudzkrāsainos trikus un maģiskos burbuļus, bet liels bija viņu izbrīns un ovācijas, redzot, cik daudzkrāsainus tos var uzpūst un ļaut burbuļiem vēl uzkavēties virs maģiskā auduma. Visiem kopā izrunājot maģiskos vārdus - abra-kadabra, ieraudzījām brīnumainas pārvērtības: kā glāzēs ielietais dzēriens “Fanta” neizlīst uz grīdas apgāžot to otrādi, un novietojot katrā galda pusē pa cilindram ar nosaukumiem- “kola”, čipši”, pēc maģisko vārdu izteikšanas “abra-kadabra”, brīnums bija tāds, ka “kola” un “čipši” bija samainījušies vietām.

Bērniem ļoti patika vērot un labprāt piedalīties kādā no priekšnesumiem, jo tad viņu pārsteigums bija divreiz lielāks, bet brīnumi ir īslaicīgi kā acumirklis- parādās un izgaist! Brīnumi vairs nenotika, jo laiku nespējām pavilkt garāku.

Paldies “Abrakadabra” komandai par brīnumu radīšanu!

Pateicamies vecākiem par iespēju bērniem baudīt šo maģisko rītu!

Mērsraga pirmsskolas izglītības iestādes „Dārta” vadītāja

Dina Spunde