Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

23

OLIMPISKĀS DIENAS RĪTS PII “Dārta”

Jau vairākus gadus Latvijā tiek rīkotas olimpiskās dienas, lai popularizētu olimpisko kustību un aicinātu sabiedrību pievērts uzmanību fiziskajām aktivitātēm.

Šogad olimpiskā diena tika rīkota 20.septembrī ar devīzi: “Nāc un vingrot sāc!”. Arī mūsu iestādes audzēkņi un personāls olimpisko rītu izbaudīja ar kopīgu muzikālu vingrošanu, jo galvenais mērķis bija kustības āra apstākļos - aktīva vingrošana svaigā gaisā.

Bērni bija atsaucīgi un sportiski noskaņoti, kaut laiciņš ar savu dzestrumu mūs nesaudzēja, pat lietutiņš nolija, bet mēs patvērāmies zem koka un turpinājām vingrot. Pasākums noslēdzās ar raitu dejas soli caur bērnu roku veidotu “tunelīti”.

Novēlam, lai kustību prieks ir arī Jūsu ikdienas sastāvdaļa!

 

Sporta skolotāja Lilita Ozola

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma