Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

12

Dziedāt prieks katrā sirdī mīt, Vajag tik to katram atraisīt!

Priecājos, ka, ar vecāku atbalstu, pirmsskolas bērnu ansamblis “Dārta” aizbrauca uz X Latvijas Jauno izpildītāju konkursu “Nāc sadziedāt”. Īpašs paldies Adrijas mammai, Emīlijas opim un Terēzes ģimenei, kā arī Andretas mammai Ingai.

Visi konkursa dalībnieki centās un dziedāja dziesmas no sirds gan sev, gan klausītājiem. Šis konkurss bērniem tika veidots kā koncerts, kā svētki,  kuros valda prieks, jaunatne un vēlme dziedāt.

Ar atzinības rakstiem un pateicības balvām bērni priecīgi atgriezās mājās. Ieguvām dziedātājas Aminatas simpātijas balvu un II pakāpes Apliecinājumu.

Visus dalībniekus vērtēja profesionāli skatuves mākslinieki. Un konkursa radošā komanda šogad žūrijā uzaicināja  dziedātāju Andri Ērgli, Ati Ieviņu, Aminatu, Ivetu Feldmani un ģitāristu Kasparu Zemīti. Konkursu vadīja Aina Poiša.

Konkursa moto: “Dzīve sastāv no izaicinājumiem, no iespējām un to izmantošanu, šī ir Tava iespēja! Noslēpums ir kustībā, virzībā, aktivitātē, tādēļ uzdrošinies un piedalies!”

Mūzikas skolotāja Inese Ozollapa

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma