Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

6

PII “Dārta” vārda dienas lustes

Sveiciens gan lieliem, gan maziem Dārtas iemītniekiem. Šī diena bija ir un būs īpaša visā dienas garumā. Neviens to nezināja, bet gaidīja pārsteigumu un tas beidzot piepildījās, ciemos ieradās klauni Varis un Dora.

Viņi rādīja trikus un smīdināja bērnus, laistījās ar ūdeni un gāja pa virvi. Dārtas vārda dienas priekos katra grupiņa dāvāja mazus skanīgus priekšnesumus: mazie “Pīlādzīši” izpildīja jautro zaķīšu deju; “Kastanīši” sava trenera pavadībā demonstrēja sunīšu izveicīgos trikus; “Sprīdīšu”  grupa aizrāva ar eksprensīvo deju un lielie “Zīļuki” apsveikuma programmu noslēdza ar supervaroņu šovu.

Pateicībā bērniem par priekšnesumiem Dora ar Vari uzbūra balonu ziedus. Daži bērni tika iesaistīti triku izpildē. Dora ar Vari joprojām nevarēja saprast, kāpēc visi sveic Dārtu nevis Doru, jo Dārtu nevarēja pamanīt. Bet tad Varis ierosināja uzburt Dārtu. Dorai, Varim un bērniem kopīgi izdevās lielais triks - no burvju dāvanu kastes zummēdama izlidoja bitīte Dārta – mūsu iestādes simbols. Visi bija jautri, koši un starojoši.

Audzinātāja Anita Bule