Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

18

Ziemas sporta diena “Priecīgs kā ruksis”

16.janvāra rīts iepriecināja visus Dārtas iemītniekus, kas sportiskā noskaņojumā bija gatavi piedalīties dažādos pārbaudījumos, lai izjustu ziemas “sniegotos” priekus. Laika apstākļi patiesi radīja neziņu, jo ik rītu skats pa logu lika bažīgi aizdomāties, vai sniegs saglabāsies vai arī nokusīs.

Tomēr rīts atausa ideāli ziemīgs – gaiss bija gana vēss un uzmundrinošs, pat atmodusies saulīte aplaimoja sportot gribētājus ar savu gaišo vaigu. Ja atceramies, tad pagājušajā gadā vēl marta mēnesī ziemu ķērām aiz “astes” un sniegu varējām novērtēt kā dāsnu dabas dāvanu.

Piecas disciplīnas šogad izaicināja ņipros sportistus – jau tradicionālā ragaviņu vilkšana (“Jautrās ragaviņas”), hokeja spēles elementu pielietošana (“Trāpi vārtos”), sniega barjeru pārvarēšana (“Brīvās kustības”), sniega transportēšana pa līkloču celiņu (“Ruksīša labirints”) un vecāko grupu bērniem – šļūkšana no kalna (“Aiziet, uuhh!!!”). Bērniem vienmēr paticis kustēties un lustēties pa sniegu, tādēļ atkārtoti izmantojām iespēju izbaudīt arī kalna “ekstrēmās” izjūtas, un emocijas patiesi virmoja.

Mazajiem sportotājiem noskaņojums bija lielisks un actiņas spīdēja – gan no draudzīgās sportošanas, gan no jauka kopā būšanas prieka, gan no sportiskā azarta. Jācer, ka ziema mūs arī turpmāk nepievils, jo Ruksīša – sivēna gads ir tikko iesācies.

Krāsim labos darbus un labās domas cūciņas krājkasītē, ko sakrāsim, tas būs nopelnīts, varbūt uzsmaidīs lielā cūkas laime – katram sava. Novēlam visiem kustību prieku un riktīgu cūkas laimi!

Sporta skolotāja Lilita

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma