Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

29

„Kastanīšu” ceļš cauri rudenim

Rudens ir tilts, kas savieno bezrūpīgo vasaru ar ziemas baltumu. Arī mūsu grupas bērni 1.septembrī visi satikās, lai cauri rudens krāsainajiem notikumiem un sajūtām dotos uz ziemas baltumu, kad bezrūpīgi varēs ievelties visbaltākajā un vistīrākajā kupenā.

Kāds gan bija mūsu rudens?

Vissiltākos vārdus gribas teikt mūsu grupas vecākiem par jauko sadarbību, iniciatīvu, izdomu, atsaucību un kopā būšanu dažādos pasākumos, kas mūsu bērnu ikdienu padarīja krāsaināku.

Vissvarīgākais šajā laika posmā bija bērnu adaptācija jaunā grupā, sarašana, pierašana pie mums – grupas pieaugušajiem. Mācījāmies klausīties un ieklausīties, skatīties un saskatīt, apguvām grupas noteikumus, svinējām Latvijas dzimšanas dienu, Mārtiņus, piedalījāmies Miķeļdienas tirdziņā. Izveidojām savas vakarēšanas tradīcijas gada tumšajam periodam – rudenim un ziemai – visiem kopā-bērniem, vecākiem un grupas pieaugušajiem.

Lai Ziemassvētku laiks ļauj saredzēt labās lietas cilvēkos un notikumos mums tuvumā, jo katrs cilvēks un katrs notikums ir kā mazi svētki mūsu pasaulē!

                                                                             

Dace, Marita, Eva

Mērsraga PII „Dārta”, grupa „Kastanīši”

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma