Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

28

Tikai viena maza doma no rīta var pilnībā mainīt visu tavu dienu

Ir uzsākts jaunais mācību gads, kurš nu jau teju ir pusē. Un ir lietas, kas tika darītas kopā ar bērniem, ar viņu interesi un entuziasmu.

“Zīļuku” grupas bērni ir tie, kas grib visu zināt un izpētīt. Bērni ir izzinoši, viņiem ik dienas ir daudz jautājumu, kā tikt pie vēlamā rezultāta, bet mēs viņus mudinam pašiem domāt. Bērni ir dažādi raksturā un ar dažādiem zināšanas līmeņiem. Esam gājuši skaistās rīta pastaigās izpētot tuvāku un tālāku apkārtni. Ir bijušas izglītojošas pastaigas gar jūru. Mēs mēģinām pielāgot atbilstošos uzdevumus viņu vecumam. Bērni apgūst arī pašapkalpošanās prasmes, kas viņiem noderēs izejot dzīvē, paralēli darbojamies ar viņu iemaņu nostiprināšanu.

Trīs mēneši „Dārtā” aizvadīti,

Daudzi darbi padarīti.

Septembrī kā ražas laikā,

Devāmies mēs kartupeļu talkā!

Salasījām kartupeļus,

Nogaršojām burkāniņus.

Oktobris mums prātus jauc,

Vai jūs ziniet kā mūs sauc?

Visu mēs par sevi zinām,

Savu vārdu lasīt, rakstīt protam.

Novembrī trīs svētkus svinam,

Latvijai 100 laimes teicam!!!

„Zīļukos” ir darbi daudz,

Ziemassvētki pie durvīm klaudz!

 

 “Zīļuku” grupas audzinātājas  Ance un Anita

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma