Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

13

Un tā viss iesākas no jauna PII “Dārta” grupā “Kastanīši”

Katrs jauns sākums dod iespēju piepildīt kopā būšanas laiku ar jaunu darbošanos, idejām, sadarbību un priecīgiem notikumiem, kas mācību gada beigās pārtop par vērtīgu atmiņu krātuvīti, kuru gribas pārcilāt un pārcilājot smaidīt.

Pirmā nedēļa Jaunajā mācību gadā aizvadīta, pirmie atklājumi grupas vidē veikti, notikusi iepazīšanās, sadraudzēšanās, došanās un nākšana pretī, pakāpeniski veidojot sadarbību gada garumā – bērns –pedagogi - vecāki, taču sākums, kā ierasti, nebija 1.septembrī, bet gan 31. augustā, kad Mērsraga PII „ Dārta” grupas „Kastanīši” bērni, vecāki un pedagogi satikās jūras krastā pie bākas, lai iepazītos un pavadītu laiku jautrās aktivitātēs, sarunās, uzdotu kādu jautājumu, atrastu atbildes. Ne tikai atbildes tika atrastas krastā pie jūras. Tur smiltīs aprakta mūs gaidīja apslēptā manta, kuru meklējot gan bērni, gan pieaugušie jutās saliedētāki, mērķtiecīgāki, jo ir taču jāatrod.  Šādas satikšanās pirms mācību gada sākuma ļauj vecākiem sajust vidi, noskaņu, kādā viņu bērni pavadīs šo mācību gadu. Kopā būšanā iesaistījās arī mūzikas skolotāja Inese un sporta skolotāja Lilita, jo ikdiena bez mūzikas un sporta nav laimīga un piepildīta ikdiena.

     Viegli vasarīgs lietus radīja vēl lielāku iemeslu priekam. Tas bija reizē piedzīvojums, satikšanās, iepazīšanāš un sākums. Lai mums kopā izdodas bērnu ikdienu padarīt priecīgu un piepildītu ar notikumiem, kas viņa acīm ļauj iemirdzēties, izzinot cilvēcisko pasauli un dabas radīto mums apkārt!

                                       

                                                     

“Kastanīšu” grupas audzinātājas un auklīte:  

Dace, Līga, Eva

Twitter

 

Aptaujas

Kurus Mērsraga apskates objektus, apskates vietas Jūs ieteiktu noteikti apmeklēt Mērsraga viesiem?
     Rezultāti » 

Reklāma