Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

21

“Pīlādzīšu” grupas ģimenes svētki

Bet apstājies un padomā brīdi, Tu redzēsi, ka es augu ļoti ātri...

Ir maija vidus - baltiem ziediem zied ābeles un bumbieres, ka mazas saulītes uz mums skatās pienenes un gaiss smažo pēc tikko izplaukušiem ceriņziediem.

„Pīlādzīšu”  grupas bērni ir sagatavojuši sveicienu savām ģimenēm. Šogad gādīgais Peļu tētis, veiklā Peļu mamma, žiperīgie Peļu bērni un Brūnais runcis izstāsta savu Ģimenes dienas stāstu. Stāsts ir par skaistu, kuplu un draudzīgu ģimeni, kura ir mīloša un atvērta, pieaicinot arī skumīgo Brūno runci un visus viesus ņemt dalību Ģimenes dienas piknikā. Ir kopīgas dejas un dziesmas.

Tomēr svarīgāks par stāstu ir laiks, kad bērniņi pasniedz dāvaniņas saviem vistuvākajiem - ziediņu ar savu rokas nospiedumu, pašu sētas kresītes un cienastu, ko arī pagatavojuši paši. Jā, mēs esam PII „Dārtas” vismazākie, bet arī mēs spējam daudz, jo to dara no sirds!

Vēlos lielu paldies teikt saviem „Pīlādzīšiem”, viņu vecākiem un vecvecākiem, par atbalstu un sapratni veicot pirmos lielos soļus savā dzīvē. Šiem mazajiem cilvēciņiem, kuriem visnozīmīgākais ir sava ģimene nākt un darboties, kad jūs sēdējāt  un vērojāt ir patiešām grūti, jo ticiet man, visvairāk viņi vēlējās būt jūsu klēpī. Sabučosim un samīļosim mūsu varoņus!

Paldies maniem palīgiem: skolotājai Līgai, skolotāja palīgam Ausmai, mūzikas skolotājai Inesei, sporta skolotājai Lilitai un visiem pārējiem, kuri palīdzēja radīt šo skaisto dienu.

 

“Pīlādzīšu” grupas skolotāja Elīna

Twitter

 

Aptaujas

Kā vērtē pašreizējo tūrisma attīstības līmeni Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma