Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

3

Bērnu ansambļa „Dārta” „Nodarbība – notikums”

Smaidīgi un lepni iesoļoja savā atklātajā nodarbībā bērnu ansambļa „Dārta” varenie dziedātāji.

Liels prieks mirdzēja acīs gan pašiem dziedātājiem, gan vecākiem, kuri bija atraduši laiku, lai noskatītos cik čakli visa mācību gada laikā bērni ir strādājuši. Skanēja gan dziesmas, gan rotaļas, gan ritma vingrinājumi. Nobeigumā katrs dziedātājs tika pie skaista balona un kūkas.

Liels paldies mūzikas skolotājai Inesei par ieguldīto darbu un entuziasmu.

Paldies par jauko pēcpusdienu

Emīlijas mamma Elīna

"Es zinu mirkļus dienas garumā un dienas mirkļa īsumā.” 

/I.Ziedonis/

Ar šādiem vārdiem varētu aprakstīt koncertu, ko es kā vecāks varēju baudīt vienā saulainā, bet vējainā pēcpusdienas dienā no bērniem, kuri apmeklē ansambli pie mūzikas skolotājas Ineses Ozollapas. Bērni parādīja skaistus priekšnesumus. Koncerts bija kā nodarbība. Bērnos varēja redzēt prieku, kā arī katrā dziesmā un instrumentu spēlējumā varēja just mazo sirds ritmus. Manā sejā, smaids bija neviltots un patiess. Šis bija viens no mirkļiem man, ko varēju baudīt, zinot tikai to kā tikai pāris vārdus no kādas dziesmas ko mazie atnes mājās. Paldies Inesei par atskaites koncertu.

Terēzes un Klāva mamma Anita


Es atceros to laiku, kā Marisas ienākšana šajā pirmsskolas izglītības iestādē sākās. Viņa bija ārkārtīgi kautrīga, baidījās no pārmaiņām, un tomēr - ļoti gribēja dziedāt, baudīt mākslas nodarbības, dancot un darīt daudz ko citu, pie kā bija pieradusi iepriekšējā dzīves vietā. Te nebija viegli, un ne viss izdevās uzreiz, un tomēr man, kā mammai, ir milzīgs prieks un lepnums par to, ka nedz mūzikas skolotāja Inese Ozollapa, nedz arī pati Marisa - nepadevās. Un es ar prieku varēju vērot, kā starp viņām dzima draudzība, un tā turpināja augt. Kuram gan vecākam nepatīk, ja viņam mājās bērns uzdāvina nelielu koncertu ar to, ko šādās nodarbībās iemācījies? Atkārto dziesmu tekstus, mācās ritmu iegaumēt.. Galu galā, uzspodrina savu un arī vecāku muzikālo dzirdi. Un es ļoti labi zinu arī to, ka skolotājam nenāk šis viss kā ar burvju nūjiņas mājienu - nemaz tik viegli nav tādiem maziem ķipariem kaut ko iemācīt, un vēl pēc tam vecākiem atrādīt.. Paldies skolotājai Inesei par pacietību, apņēmību, un jā - tā turpināt!

Marisas, Adrijas un Andretas mamma Inga

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma