Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

24

DARBS CILVĒKAM - OTRA VESELĪBA…

20.APRĪĻA RĪTA SAULAINAJĀ CĒLIENĀ,ČAKLIE ‘’SPRĪDĪŠI’’ SADEVUŠIES ROKĀS GAN AR DRAUGU, GAN AR MAISU, DEVĀS PA IERASTO MEŽA TAKU.

ŠĪ DIENIŅA MUMS BIJA LIELĀ TALKAS DIENA. BĒRNI AR LIELU PRIEKU UN IEDVESMU DEVĀS PA MEŽU LASĪT TOS ATKRITUMUS, KO CILVĒKI AIZ SEVIS ATSTĀJUŠI. ‘’SPRĪDĪŠI’’ EJOT PA CEĻAM PĀRRUNĀJA CIK TAS IR SLIKTI MĒSLOT MEŽĀ, JO DZĪVNIECIŅI TAČU VAR SAVAINOTIES…MAZIE ĶIPARI, RAITU SOLI STAIGĀJOT, PA MEŽU ARĪ TIKA PIE SVAIGA GAISA UN SPORTIŅA.

BĒRNIEM PĒC LIELĀS TALKOŠANAS BIJA APSOLĪTS PIKNIKS SVAIGĀ GAISĀ. ŠĪ ZIŅA VIŅUS GLUŽI KĀ PACĒLA SPĀRNOS. ĀRĀ ĒDĀM PUSDIENAS, DZĒRĀM SULIŅU UN IZDAUZĪJĀMIES. BĒRNI ATZINA, KA ŠĪ DIENA IR VIŅU LAIMĪGĀKĀ DIENA MŪŽĀ. UN VAI MUMS KO CITU VAJAG-KĀ TIK LAI MŪSU BĒRNS IR LAIMĪGS.

MŪSU BĒRNI IR GUDRI UN VIEDI. MĀCĪSIMIES NO VIŅIEM  UN NEPAZAUDĒSIM SEVĪ BĒRNU!

Edīte.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma