Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

21

Ziemassvētku egļu gaismiņās Pīlādzīšu un Zīļuku grupās

Kā jau ierasts, ka Ziemassvētku laikā notiek neparastas lietas, brīnumi pēc brīnumiem, tā PII “Dārta” 19.decembra novakarā Baltļipis Zaķītis tērpies baltā kažokā kā jau ziemā pienākas ieradās apciemot bērnus un viņu vecākus, audzinātājas, lai noskaidrotu kā viņi bez ziemas baltā sniega spēj atrast Ziemassvētku noskaņu.

Baltļipis bija ļoti pārsteigts, cik gaiši un silti sajutās abās grupiņās – gan pie mazajiem Pīlādzīšiem, kur vecākiem tika rādīta filmiņa, kā pīlādzēni devās meklēt Ziemassvētku prieku- tur atrada gan sniegā apsnigušu eglīti, gan rūķīti, lācīti Ķepainīti, klausījās dažādās meža skaņās, cepa gardas pankūciņas. Pēc dažiem mirkļiem pienāca mīļa kopā būšana, kur bērni kopā ar vecākiem veica dažādas vakarēšanas darbus: izgatavoja koka rūķīti, no čiekura veidoja eglītei rotu, izgreznoja piparkūkas. Kad laiks bija doties mājās, zaķītis satika savu draugu lielo mežā rūķi, kas bērniem atnesa dāvanas.

Ik pa brītiņam Baltļipim vajadzēja uzcilpot Dārtas otrā stāvā pie Zīļuku bērniem, kuri saposušies krāšņās drānās, ka nevarēja pat dažu labu draugu atpazīt. Šajā svētku pasākumā bērni meklēja īpašo Ziemassvētku zvaniņu, kas atsauks ciemos sengaidīto viesi- Ziemassvētki vecīti. Arī Zīļukiem bija jāizdara vairāki darbi – jāsapoš eglīte, jādzied svētku dziesmas , jāsamīļo draugs zaķītis Baltļipis, kurš bija nedaudz nobijies no Rudastes lapsiņas, bet lapsiņa šajā Ziemassvētku laikā ir ļoti laba un pāri nedara nevienam, tāpēc visi draudzīgi kopā pikojās un rotaļājās. Un tad....atradās brīnumu zvaniņš ar kuru izdevās sazvanīt Ziemassvētkus vecīti, kurš redzēdams jautrošanos labestības atmosfērā, bērniem izdalīja gardās saldumu tūtas.

Zaķītis Baltļipis vairs neskuma pēc baltā sniega, jo sirsnīgās, mīļās un košās svētku nokrāsas sasildīja viņa sirdi. Lielais Ziemassvētku sniega pikas Paldies visiem “Dārtas” svētku organizētājiem, lieliem un maziem dalībniekiem!

Lai savās sirdīs aužam baltas un tīras domas, kas ziemas pelēko nosedz  ar gaišumu un siltumu...

Lai Ziemassvētku brīnums atnāk ar lielu pārsteiguma blīkšķi, tā lai  sirds spurdz  un sprakšķ kā brīnumsvecītes!

                                                              

Ziemassvētku noskaņās sildījās

 PII “Dārta” vadītāja Laila Štāle

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma