Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

22

„Sprīdīšu” rudens darbi

Rudens šogad ļoti iepriecināja visus sēņotājus, jo lija lietus un baravikas auga griezdamās! Arī „Sprīdīši” cītīgi lasīja un iepazina sēnes. Un līdz ar sēnēm paši ir izauguši lielāki, gudrāki un čaklāki.

Septembrī visi gatavoja skaistas dārzeņu kompozīcijas un svinējām Miķeļus. Paši pagatavojām gardus dārzeņu salātus! Mārtiņos gājām ķekatās , cepām pīrāgus un godinājām savu Mārtiņu! Arī „Dārtas”jubileju godam nosvinējām un sarūpējām savas dāvanas. Zīmējām savu sapņu „Dārtu” un prezentējot savus darbus, labi varēja saprast, ko bērni vēlas redzēt savā bērnudārzā. „Sprīdīšiem”ļoti patika jubilejas ballīte, kur varēja no sirds izdejoties!

Visi „Sprīdīši” ir bibliotēkas apmeklētāji un piedalamies arī bērnu žūrijā, cītīgi lasot nominētās grāmatas. Jo pa vidu visai svētku būšanai „Sprīdīši” mācās lasīt, runāt,rēķināt,spēlēt dambreti, domāt un vēl un vēl...  

Sirsnīgi svinējām arī Latvijas dzimšanas dienu. Kopā ar Mērsraga vidusskolas skolēniem izgatavojām smaidīgas puķītes, ar ko svētkos iepriecināt mērsradzniekus. Latvijai dāvinājām skaistas tautasdziesmas, dejas, rotaļas . Prezentācijā palūkojāmies uz mūsu skaisto Latviju no putnu lidojuma! Skaista ir mūsu Latvija! Kā mēs varam to novērtēt? Ar saviem čaklajiem darbiem un labajām domām! To arī „Sprīdīši” visiem novēl!

 

“Sprīdīšu” grupas audzinātāja Vaira

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma