Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

21

“Pīlādzīšu” rudens raibumiņi

Bija pienācis skaists 1. septembra rīts. Ar bitītes Dores sveicienu un saulainiem saulespuķu ziediem iesākās mazo pīlādzīšu jaunais, daudziem pirmais mācību gads „Dārtā”.

Pirmie trīs mēneši Pīlādzīšiem ir bijuši jaunu iespaidu pilni. Vislielākais un svarīgākais mazā cilvēciņa darbs ir adaptēties un pielāgoties jaunajam, sev nepierastajam dienas ritmam. Veiksmīga adaptācija pirmsskolas izglītības iestādē ir būtiska. Paldies vecākiem, radiem un draugiem par atbalstu un sapratni - cik lielu soli spēris mazais cilvēciņš!

Kad pirmie iespaidi par norisēm PII ir gūti, pietuvojās nedēļa, kurā gatavojāmies Miķeļdienai. Šajā gadā tā bija sportiskā Miķeļnedēļa ar dažādām sportiskām aktivitātēm - „Ekspotīcija”, „Sporta rīts”, „Rotaļu rīts”. Nedēļas noslēgumā bija arī visu gaidītais Miķeļdienas tirgus, kas mūs iepriecināja.

Oktobra sākumā Pīlādzīši iepazīstināja savus grupiņas biedrus ar saviem mājdzīvniekiem un mīļdzīvniekiem, kā arī divu nedēļu garumā kopā ar vecākiem sagādājām gardas dāvanas patversmes dzīvniekiem.

Pīlādzīšiem - novembris ir svētku mēnesis. Pirmo reizi kopā ar vecākiem bijām apsveikt PII „Dārta” dzimšanas dienā. Tas tik bija piedzīvojums! Pēc šiem svētkiem gatavojāmies Mārtiņdienai. Jau nākamajā nedēļā svinējām svētkus Latvijai.

Ir jau arī brīvais laiks. Tad mēs burbuļus un balonus pūšam, citreiz lellei galdu klājam vai lācim pīrādziņu cepam, un, protams, grabulīšu rotaļdeja ir ļoti, ļoti mīļa. Pastaigās mēs dabu vērojam un sētnieku mums patīk satikt. Bērnudārza pagalmā Pūcītes un Sprīdīti apmīļot. Pēcpusdienās savus vismīļākos ar kādu zīmējumu, mazu stāstu vai vienkārši ar mīļu buču un apskāvienu gaidam!

Paldies vecākiem par atsaucību un ieguldīto darbu PII „Dārta” dzimšanas dienas priekšnesuma sagatavošanā!

“Pīlādzīšu” grupas audzinātāja Elīna

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma