Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

13

Pateicības vārdi “Dārtas” saimei, kas iedvesmo

Gaismas planšete kā rudens prieka ziedi… Tā ir īpaši skaista diennakts tumšajā laikā, kad tā tiek izgaismota plašā krāsu paletē kā rudens prieka ziedi , piesaistot garāmgājēju uzmanību.

Gada tumšākajā laikā, kad saules gaisma mūs priecē jo īpaši un ,dodoties tai pretī pašiem, gan mazās, gan lielās” Dārtiņas” 3.novembrī priecīgi un saldi nosvinēja PII”Dārta”45. gadu jubileju.

Šis vakars sniedza mums daudz pozitīvus mirkļus, katra grupiņa veltīja skaistus priekšnesumus, smaidus un sagādāja neaizmirstamus brīžus , jau par tradīciju kļuvušo pasākumu, kā veidot un organizēt ko jaunu un interesantu.

Jauki bija redzēt, kā mazie „Pīlādzīši” no Lielās  Dāvanu  kastes kopā ar vecākiem , ar skaļām  mašīnu taures skaņām, pārsteidza mūs visus klātesošos . Bija prieks visus redzēt smaidīgus šī priekšnesuma laikā, jo  vecāki varēja atcerēties savu  saulaino bērnības laiku, kad paši apmeklēja bērnudārzu. Esot visiem kopā, šis mirklis bija īpaši emocionāls.

 Visapkārt dzirkstīja prieks. Negaidītie pārsteigumi lika būt mums visiem uzmanības varā, uzdodot jautājumu: „Kas notiks un sagaidīs mūs vēl šajā svētku vakarā?”

Svētku izskaņā sagaidījām svētku salūtu un dažādus, saldus „groziņus”. Balle pagāja dziedot, piedaloties jautrās muzikālās kustību rotaļās un dejās kopā ar bitīti Dori un lapsiņu Ilzīti. Visi no visas sirds izdziedājās, izdejojās un jautri pavadīja laiku.

Vēlos izteikt atzinību, ka daudzi pirmsskolas pedagogi ir īsteni sava darba entuziasti un ir jau no dabas par tādiem piedzimuši. Viņi mīl bērnus un  bērni mīl viņus. Viss, kas notiek pirmsskolas mācību procesā, notiek dabiski, reāli, no sirds un – tas aiziet līdz bērna sirdij!

Mēs mēdzam sarežģīt vienkāršas lietas, bet tajā  pat laikā, visi labi zinām, ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Un pirmsskola bieži vien balstās tieši uz šo vienkāršību…

Paldies visam PII” Dārta ”kolektīvam par sagādātajiem svētkiem! Novēlu, lai pietiek spēka pamazām vien, no maziem mērķīšiem un lielākiem plāniem soli pa solītim virzīties tuvāk nodomu izpildei! Lai ar katru nākamo aizvadītā darba gadu jubilejas sveci pilnveidotos mūsu pieredze un zināšanas. Lai tās labās īpašības un tradīcijas, kas gadu gaitā iemantotas, rastu idejas arvien jaunām! Lai Jums veicas! Lai mūsu bērnu smiekli saldinātu ģimeņu ikdienas rūpes! Lai Jūsu kolektīva iekšējais starojums ik gadus kļūst dzidrāks un spilgtāks, un lai dzīvē allaž būtu vairāk prieka kā gaismas planšetei  rudens  prieka ziedos…

Eduarda un Emīlijas vecmāmiņa - Aija

“Buri buri burtiņi  - jā, jā, jā- atver burvju durtiņas grāmatā” – ar šo mazo pantiņu iesākās mana burtu mācība lielākajā grupā pie audzītes Terēzijas. Ar šo pantiņu es kopā ar mammu devos uz PII “Dārta” 45.gadu jubilejas koncertu. Es vēlos pateikt lielu paldies par skaistajiem bērnu priekšnesumiem, kas bija tiešām unikāli un sirsnīgi, un tajos atspoguļojās pedagogu lielais devums mūsu bērniem. Koncerts bijā ļoti vienkārši uztverams, viegls un pārdomāts. Jutu nostalģiju, sirdī uz brīdi atgriezās arī mans iekšējais bērns. Patika scenārijs un vadītāji. Mazliet tomēr gribas aizrādīt pasākuma viesiem par apsveikuma daļu: esot tāda veida pasākumos, ir jārēķinās, ka puse no zāles viesiem ir paši mazākie bērni. Vai tad, kad kāds runā publikas priekšā, zālē jāvalda tādam troksnim? Tas tiešām pabojāja svētkus. Vecāki, ja bērniņš kļūst nemierīgs, paņemsim savu mazo aiz rociņas, apmetīsim mazu loku pa Tautas nama telpām, lai tomēr apsveikumi un labie vārdi tiek sadzirdēti.

Renāra mamma – Zinta

Ar ģimeni apmeklējām PII “Dārta” jubilejas koncertu. Koncerts bija ļoti sirsnīgs un mīļš. Uz mirkli ar prieku un smaidu atcerējos sava bērnu dārza sajūtas. Paldies par Jūsu ieguldīto darbu!

Kristapa mamma – Kristīne

Dārtas jubilejas koncerts bija patīkams pārsteigums bērna vecākiem un personālam. Katrs priekšnesums bija pārdomāts, lai pašiem mazajiem sveicējiem un skatītājiem būtu interesanti. Ļoti patika dekorācijas, kas radīja īstas Dzimšanas dienas atmosfēru. Kā jau Dzimšanas dienā neiztika bez svētku  svecītēm, kas bērniem ļoti, ļoti patika, un  bērnu vēlmes, lai šādas uguņojošas svecītes būtu visos svētkos.

Markusa mamma - Līga

PII “Dārta” telpās ik dienas skan bērnu balsis, un dažkārt mēs nemaz neredzam, kāda ir bērnu ikdiena vietā, kurā viņi pavada lielāko dienas daļu, bet tieši šādi pasākumi, kuros mazās balsis pārvēršas lielos dziedātajos un dejotājos, ir tā unikālā iespēja redzēt, cik daudz viss bērnudārza kolektīvs dara mūsu bērnu labā. Vēl patīkamāk ir redzēt ne tikai to, ar kādu prieku uzstājas tavs bērns, bet ar kādu paļāvību un ticību viņš raugās uz savu audzinātāju un auklīti, skaidri un gaiši nedrošākos brīžos izrādot, ka viņas ir tās personas, kurām viņš patiesi uzticas (neskaitot ģimeni). Savos bērnos mēs allaž dzīvojam paši savu otru mūžu, redzot noteiktu mērķi savai dzīvei. Un, par spīti rūpēm, ko prasa bērnu audzināšana, viņi ir pastāvīgs prieka avots. Gan vecākos, gan visā PII “Dārta” kolektīvā bija jaušams prieks un lepnums par mazajiem ķipariem. Lai tas tā paliek vienmēr, arī vienkāršā ikdienā! Priecāsimies ne tikai par precīzi nodziedātām dziesmām, bet arī par katru bērna sasniegumu, kuru viņam apgūt palīdzējušas audzinātājas un auklītes “Dārtā”!

Marisas, Adrijas un Andretas mamma - Inga

 

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma