Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

5

Dārtas 1.septembra ziedošais dārzs

Labu rītu 1.septembrī Dārtas sētiņā un satiekoties sūtam smaidu un prieku, jo katru gadu šī diena ir kā jauna grāmata, kas jāizlasa vai dārzs, kas jāiekopj...

Pēc zeltainās saules siltajiem stariem un saldajām vasaras dvašām pienāk diena, kad jāver vārti vaļā un jāiet uz Zinību mājām, un šajā pasaulē ir tik daudz krāsu, smaržu un garšu. Mums visiem jāatrod tas labais zelta vidus ceļš, kur kopā savijas samulsuma, izbrīna, gandarījuma un pārsteiguma sajūtu buķete.

Sakarā ar Dārtas 45.gadu jubileju, Dārtas bitīte Dore kopā ar dārznieku aicināja palīgos vecākus, bērnus un iestādes darbiniekus, domes priekšsēdētāja vietnieku R.Šiliņa kungu izveidot Dārtas ziedošo dārzu, kur rotāsies pīlādzītis, kastanis, ozoliņš un dažādi košumkrūmi, kas katrā gadalaikā būs tērpies dažādos krāsu toņos. Kā pārsteiguma mirklis bija statuju atklāšana - dārzā saimniekos Sprīdītis un sargās gudrās pūces.

Kad dārzs tika iekopts, audzinātājas aicināja bērnus un vecākus uz pirmo svētku nodarbību. Kā pie svētku reizes tika ēst kliņģeris un katras grupas audzinātājas un auklītes bija padomājušas, kā bērniem radīt patīkamu atmosfēru un ieinteresētu darboties – mazie Pīlādzīši ar vecāku palīdzību gatavoja saulespuķi, Kastanīši meklēja rudeni, Zīļuku grupas bērni veidoja savu ozolkoku, bet Sprīdīši zīmēja jaukākās atmiņas no vasarā piedzīvotā.

Lai spējam iedegt sirdī dzirksti un laimīgi, saprotoši esam...smelsim saulespuķes dzelteni silto prieku ziedēt augšup....

 

1.septembra prieka mirkļus tvēra

vadītāja L.Štāle

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma