Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

30

"Zīļuki" krāsaino sapņu ceļojumā

"Krāsaini sapņi pa pasauli klejo Meklējot prātus, kas brīnumiem tic.."

Mums dzīvē katram ir savi sapņi – citam lielāki, citam mazāki. “Zīļuku” grupas bērnu sapņi: sapnis ir kā bizbiz mārīte – raibs, raibs!, sapnis ir kā pasaka – noslēpumains, noslēpumains!, sapnis ir kā bērni šūpolēs – priecīgs, priecīgs!, sapnis ir kā jūra saullēktā – mirdzošs, mirdzošs!, sapnis ir kā debesis – saule, zvaigznes un mēness!, sapnis ir kā pļava vasarā – krāsains, krāsains!, sapnis ir kā strautiņš – čalojošs, čalojošs!, sapnis ir kā piparkūkas Ziemassvētkos – smaržīgs, smaržīgs!, sapnis ir kā saldējums, garšīgs, garšīgs!, sapnis ir kā medus – salds, salds!...Zied vasara, un sapņi dzīvo. Domas kā tauriņi lido – neļauj apstāties, bet sapņot sauc...

Tā savu sapņu lietussargus 27.maijā pēcpusdienā atvēra “Zīļuku” grupas bērni un devās krāsaini dziedošā ceļojumā.

Viss notiek tā kā pasakā – vienā dienā būt laimē un reizē sāpes smeldz krūtīs. Raugoties tālēs zilajās acu dziļumos mēs peldējām mākoņos un spīdējām kā saule, jo bijām bērnišķīgā pasakā – izlaidumā. Viss notiek tik ātri kā pasakā – vien atrast to vietu, kur gaidīti tiekam – tā bija Dārtas pasaulē.

Svētku dienā mūsu mazās “spožās zvaigznītes” bija priekā ar tīrām domām un vislabākais tajā īpašā dienā ir pasmaidīt tik brīvi kā smaida saule, zeme, debesis. Mūsu gaviļnieki “Zīļuku” grupas bērniem bija savs rokraksts – slīps, akurāti precīzs. Viņi rakstīja uz Dārtas atmiņu logiem ar visām rotaļīgām pieturzīmēm un audzinātājas un auklītes dāsnums atvērs viņus lielajai pasaule...Svētku reizē “Zīļuki” mums zīmēja prieku, krāsainas dzintara krelles vija. Dziedāja par vēju un lietu, izstāstīja stāstu par Dārtas pieneni, varavīksni, par balto kaiju un atstātām pēdām liedagā smiltīs.

Uzziedēja viņu sapņu  krāsu palete- krāsaina, smaidīga, apgarota.

 

“Zīļuku” grupas bērnu sapņus pierakstīja PII “Dārta”

vadītāja L.Štāle

 

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma