Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

15

Māmiņu dienas koncerts Pīlādzīšos

Straujiem soļiem atskrēja pavasaris un klāt ziedošais maijs, kad tiek svinēta māmiņu diena.

Māmulīt, saņem nu atkal šo dienu,
Lielu un jauku - gadā tik vienu,
Saņem ziediņus, kurus tev nesam,
Nākam ar sveicieniem tādi kādi esam.

Straujiem soļiem atskrēja pavasaris un klāt ziedošais maijs, kad tiek svinēta  māmiņu diena. Tā ir diena, kad viņas vienmēr priecāsies par pašu mazumiņu, ko savām mazajām rociņām ir pagatavojis viņas bērniņš.  Tas var būt arī pašām māmiņām kā ceļojums pagātnē - savā bērnībā.

Mūsu grupiņas bērni saposušies, 11.maija pēcpusdienā svētku noskaņā dekorētās telpās sagaidīja savas mīļās māmiņas un omītes, un svētku koncerts “Uz pļaviņu pēc ziediņa” varēja sākties. Kādam varbūt gāja labāk, citam sliktāk, bet mēs esam mazi, mazi ķipari.

Mārītes, taurenīša un audzinātāju pavadībā ar dejām, dziesmām un rotaļām vecākiem uzbūrām patīkamas sajūtas. Kas gan var būt labāks par bērnu darbošanās prieku un smaidu māmiņu sejā, un prieku māmiņu acīs!

Pēc koncerta vecāki tika iepriecināti ar bērnu sarūpētiem pārsteigumiem – izaudzētu mīļvārdu gurķa dēstiņu, ziediņiem, mīļu novēlējumu un pašu veidotiem, un skolotāju pavadībā ceptajiem cepumiem.

Vecāku acīs – likās pa prieka asarai. Pēcpusdiena liecināja par savstarpēju sapratni un mīlestību!

Liels paldies skolotājām – Lilitai, Sindijai, medmāsai Ivetai un auklītei Ausmai par izdomu un iedvesmu, lai noorganizētu šo pasākumu.

Sirsnīgu un mīlestības pilnu visiem Ģimenes dienu un Mātes dienu! 

Svētku līdzautore “Pīlādzīšu ” grupas

audzinātāja Līga

Vēlos pateikt paldies audzinātājām un auklītei par jauki un sirsnīgi sarīkoto pasākumu, kurš bija pārsteigumiem pilns. (Edgara omīte)


Caur māmiņas acīm raugoties..
Māmiņdiena ik gadu kopš pirmā bērniņa nākšanas pasaulē arī man ir iespēja aizmirst par ikdienas rūpēm un paraudzīties uz saviem bērniem no citādāka skatu punkta, jo jā - ikdienā viņi ne tikai apvij rociņas ap kaklu, bet mēdz arī blēņas sastrādāt! :) Taču nu gan - aizmirstam par to!
Saulainā pēcpusdienā cītīgi gatavojušās Māmiņdienai bija "Pīlādzīšu" audzinātājas, auklīte, medmāsiņa un arīdzan sporta skoklotāja Lilita. Grupiņa - ziediem izrotāta, mammas - smaida, raugoties savos bērnos, bet svētku gatavotājās manāms satraukums..Un bija jau arī par ko! Kopā ar pašiem mazākajiem bija sagatavotas dziesmiņas, rotaļas, un ikviena mamma ar savu mazo cilvēciņu varēja arī padancot, kam dažkārt mājās, droši vien nemaz nav laika. 
Te kāds ķipars ieraudas, te mammai klēpī raušas.. Un tas viss pieder pie lietas. Mēs viņiem esam pašas labākās, neskatoties ne uz ko! Un lai arī mammas darbs ir pats grūtākais pasaulē, tas tomēr ir skaistākais. Tieši tāpēc, noslēgumā pārsteigums aiz pārsteiguma - bērnu pašu cepti cepumiņi, fotogrāfijas no tapšanas procesa, narcises un īpaši sirsnīgi gurķīšu stādiņi ar vēstījumu iekšā. Jūs redzējāt? 
Bija arī āķīgs uzdevums - jāatrod sava bērna plaukstiņu un pēdiņu nospiedumi, un pēcāk  - jāļaujas aplicēšanas priekam, lai savai "meitenītei" vai "puisītim" uzdāvinātu gan plaukstiņas, gan pēdiņas!


Kad raugies tik mazos un sapucētos bērnos, kad redzi, cik ļoti visi šiem svētkiem ir gatavojušies, nekam vairs nav nozīmes... Arī tam, ka kaut kas, varbūt, nogājis greizi. Jo ar pašiem mazākajiem sarīkot tik plaša spektra programmu nudien nav viegli! 
Nobeigumā vēlos citēt Māti Terēzi - "Mūsdienās katrs šķiet iekritis tādā steigā, norūpējies par straujāku attīstību, lielākām bagātībām utml., ka bērniem atlicis tik maz laika priekš saviem vecākiem, vecākiem atlicis tik maz laika citam priekš cita, un tieši mājās sāk brukt pasaules miers."
Paldies par emocionālo saviļņojumu, ko saņēmu dubultā!
Adrijas un Andretas mamma Inga Dzērve

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma