Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

31

PII "Dārta" priecēja ar "Bišu stropa dziesmu" labdarības koncertu

Būt labam ir labi, to zina gan liels, gan mazs. Bet vēl labāk, ja varam palīdzēt nesavtīgi viens otram. Tā gluži vienkāršā, nepiespiestā gaisotnē arī sākās pats skaistākais - iespēja palīdzēt un saņemt pretim patiešām fantastisku dāvanu bērnu koncerta izskatā!

Kā atzina jau pašā pasākuma sākumā PII "Dārta" vadītāja Laila, bišu strops ir nedaudz iesanējies.. Labdarības akcija vairo vēlmi sniegt prieku, gandarījumu saviem pašiem tuvākajiem - bērniem, jo tieši ar viņiem kopā arī mēs augam par daudz labākiem cilvēkiem. 
Mērsraga kultūras nama skatuvi atdzīvināja pavasarīgs košums - bitīte ar saviem palīgiem, kas apvienojās Dārtas himnā. Himna bija kā lielisks sākums labam, kopīgam darbam cēlu mērķu labā - mūzikas skaņu rīku iegādei.
Ar mums kopā jestrā polkas solī laidās pats Vinnijs Pūks! Un kas gan viņam kopīgs ar bitēm, to zina pat paši mazākie. Viens mazs vārdiņš, kas izsaka tik daudz - MEDUS!
Bērni kopā ar audzinātājām bija labi gatavojušies, lai gan tas noteikti nebija viegls darbiņš, īpaši marta mēnesī, kad saaukstēšanās saslimšanas pieveic daudzus no mums. Un atkal viens risinājums - imūnsistēma jāstiprina, jā: arī ar medu!
Uzstājās ne tikai katra grupiņa kopā ar audzinātājām, bet arī Dārtas vokālais ansamblis kopā ar mūzikas pedagoģi Inesi, un pat ar ansambli "Cantable"! Bet lielisko svētku izskaņā bērni parādīja, cik liela nozīme viņu dzīvē ir arī auklītēm, kas ik dienas kā mazas kamenītes viņus aplido - te dziesmiņu padziedot pirms diendusas, te kādu pasaku izlasot..
Tā, miegu velkošās pelītes dziesmai skanot arī atvadījāmies, uzzinot lieliskus jaunumus - saziedoti tika 229.15 EUR! Kopā mēs varam, un šis koncerts bija lielisks atgādinājums!
Man bitītes pačukstēja - liels paldies jāsaka ne tikai katram, kas atnāca ar saviem iekrājumiem, un varbūt pat kādam našķim taupīto naudiņu, bet arī īpaši Brunsliepu ģimenes dēlam Kristapam, kas viena, divu un piecu centu monētās bija rūpīgi iekrājis pat teju 15 EUR, ko dāvāja SAVAM bērnudārzam!
Tāpat kā skatītāja vēlos teikt milzīgu paldies visiem tiem bērniem, kas, iespējams, ikdienā nav starp dziedātāju rindām, bet tieši šajā skaistajā svētku reizē uzdrošinājās, kāpjot uz skatuves kopā ar mammām, un dziedot kādu īpašu dziesmu! Tas bija vareni! Drosmīgi, un no sirds!
Mēs, pieaugušie, dažkārt neapzināmies, cik liela nozīme dzīvē ir tieši visām mazajām lietām, kas ikdienas steigā paskrien garām!
Mīļās audzinātājas, auklītes un viss, viss bērnudārza personāls, JŪS darāt lielisku darbu!
Paldies Jums!

Marisas, Adrijas un Andretas mamma Inga Dzērve

FOTO: Lauris Karlsons, Laila Štāle

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma