Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

9

Cirka atmosfēra “Dārta” vārda dienā

Šogad 6.februārī – “Dārtas” dienu svinību organizētāji bija iecerējuši ballēties cirka gaisotnē. Lai tiktu uz Dārtas cirka izrādi bija jāiegādājas biļete, kuru dabūja apmaiņā pret bērnu vecāku un pašu bērnu darinātajiem vēlējuma ziediem apsveikumā “Dārtai”.

Kā jau cirkā neiztika bez klauna jokiem un viņam palīdzēja kaķene Mince, kas priecēja bērnus ar dažnedažādiem trikiem. Gaviļniecei Dārtas Meitiņai krāšņus priekšnesumus rādīja katras grupas bērni: “Pīlādzīši” bija drosmīgi un līda cauri ugunīgai bumbai, “Kastanīši” bija veikli akrobāti lauvas, “Sprīdīši” bezrūpīgie klauni ar ačgārnām rotaļām un “Zīļuki” pārvērtās par pingvīniem un nodejoja “jautro pleznu” deju.
Ballītes beigās bija neparastas rotaļdejas – “kūku” deja un veikala reklāmbukletu čaukstināšanas deja, kuras pārvērtās par salūtu bumbām. Dārtas cirka izskaņā “Dārta” Meitiņa visus bērnus pacienāja ar gardumu tūtām – popkorniem un katram tika pa krāsainam balonam. Dārtas vārda svētki bija kā jautra nodarbība caur bērnu smiekliem, asprātīgiem prātojumiem un neparastām spēlēm.
Paldies aktīvajām bērnu mammām par sagādāto “bombongu” maisu un krāšņo balonu pušķi, kuru pasniedza vecāku komitejas priekšsēdētāja Gundega Karlsone. Vārda diena aizritēja kustīgi, smieklīgi un garšīgi. Bijām, esam un būsim – laimīgi, radoši, veseli....

                                                            “Dārtas” vārda cirka ballītes lustes atspoguļoja
                                                                                                         vadīja Laila Štāle
 
 
6.februārī mūsu "Dārta" svinēja vārda dienu. Sanākuši bija lieli un mazi, visi smaidīgi un laimīgi. Visi bija gatavi svinēt svētkus.
Lai tiktu uz lielajām svinībām, katram bija mājas darbs- jāuzmeistaro puķe ar novēlējumu Dārtai. Tad tā tika iemainīta pret ieejas biļeti.
Svētkos bija ieradies klauns Pako un kaķenīte, kas bērniem rādīja dažādus trikus. Lai tie izdotos, visiem bija jāiemācās buramvārdi. Arī katra grupiņa bija Dārtai sagatavojusi priekšnesumu. Visiem bija jautri, bija tik daudz smieklu un smaidīgu seju!
Pēc visiem priekšnesumiem Dārta bērniem dāvāja balonus un gardumu turziņu.
Paldies par svētkiem!

                                                              Svētku vērotāja –Annas mamma Gundega