Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

23

Labo domu Ziemassvētki “Zīļukos”

Gaiši un aicinoši mirdz gaisma mūsu bērnudārza logos 22. decembra pēcpusdienā, kad arī “Zīļuku” puikas un meitenes sagaidījuši izloloto Ziemassvētku pasākumu… Rūpīgi gatavojušies, dažādos tēlos pārtapušie “Zīļuki” lūkojas ārā pa logu, cenšas ko ieraudzīt, arī audzinātāja tāda kā noraizējusies - kas īsti noticis? Izrādās - visi gaida pašu, pašu īstāko Ziemassvētku vecīti, tas noteikti būšot! Jāraugās cieši, cieši, kaut kad taču viņam jānāk, vai ne? Bērni tik ļoti gaida Ziemassvētku brīnumu, un rau, tas jau tur arī esot tik ļoti gaidītais viesis… Tagad var sākties svētki!

Pirmā atspurdz žagata - tai esot vēstule!!! Jāapskraida visi, jāizstāsta priecīgā ziņa, un tad jau var arī lasīt. Izrādās, vēstule no Ziemassvētku vecīša, nākšot ciemos. Lai pienācīgi sagaidītu viesi, tik daudz darbiņu jāpadara - rotājumi jāizgatavo, malka jāsagādā, taciņas jāiztīra un arī jāuzceļ liels, skaists sniegavīrs! Rūķi, vāvere, lāči, zaķi, putniņi - visiem atradās ko darīt, jautru dziesmiņu pavadījumā valda liela rosība un visi darbiņi tiek raiti padarīti. Tikai Pelei tik ļoti nāk miegs, ka nogulējusi visus sagatavošanās pasākumus.
 Visi čakli pastrādājuši, tagad laiks sagaidīt sen gaidīto viesi, un iepriecināt viņu, rādot un stāstot, ko gudrinieki iemācījušies. Pele arī tikusi galā ar lielo slinkumu, piedalās kopējā jautrībā. Ziemassvētkos sarūpētas arī dāvanas, priecājos par bērniem, kuri iemācījušies dzejolīšus, un priecē visus. Kopā ar Ziemassvētku vecīti tiek dziedātas dziesmas, ejam rotaļās, tajās jāpiedalās arī mammām un tētiem. Vecāku sejās redzams neviltots prieks, jautri ir visiem.
Ir tik jauki šajā gaidīšanas laikā pabūt kopā ar savu bērnu, jaukajām bērnudārza rūķītēm un citiem vecākiem, iegūt pozitīvas emocijas. Prieks par mūsu bērnu varēšanu un paldies audzinātājām un visiem, kas palīdzēja tapt Brīnumam. Ziemassvētki taču ir brīnumu laiks! Šajos Ziemassvētkos es novēlu piedzīvot mazus un lielus brīnumus un izbaudīt tos kopā ar saviem tuvajiem un mīļajiem. Samīļojam cieši savus bērnus, uzsmaidām sirsnīgi apkārtējiem, vienkārši esam viens otram blakus - svarīgākais, ka mēs to darām no sirds...
           
                         Lai visiem svētīgi un labām domām piepildīti Ziemassvētki!

 

Markusa vecmāmiņa Inga