Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

22

Ziemassvētku cimdiņš „Kastanīšos”

Ziemassvētki pie mums katram atnāk citādi. Citādi katram no mums snieg sniegs un sveču liesma svecītē katram no mums stāsta ko citu. Ir klāt baltais Ziemassvētku laiks! Lai gan laukā no baltuma ne miņas, svarīgi, ka baltā sajūta ir mūsos! Dažas dienas pirms Ziemassvētku vakara bija iespēja izbaudīt svētku prieku kopā ar savu un citiem bērniem, viņu vecākiem un audzinātājām vietā, kur paiet lielākā bērnu dienas daļa – viņu bērnudārziņā!

Mani kā vecāku aizkustināja patiesa prieka iemirdzēšanās bērnu acīs! Bija silta sajūta skatoties bērnu sagatavotajā priekšnesumā, kur katrs bērns bija pārtapis par kādu no pasaku cimdiņa iemītniekiem – mušiņām, pelītēm, zaķēniem, lapsiņām un balto lāci.
Arī vecāki varēja piedalīties priekšnesumos un sajusties kā reizbērnībā! 
Nav nekā vērtīgāka vecākiem kā sava bērna pirkstiņiem gatavots apsveikums ar pasakainu audzinātājas Daces dzejoli un buča!
Kā nu bez  paša svarīgākā vakara notikuma - Ziemassvētku vecīša sagaidīšanas un dāvaniņu saņemšanas? Aizkustinoši bija skatīties, kā manam bērnam mirdz acis runājot, kā pirkstiņi uzmanīgi ar bijību pieskaras Vecīša tērpam un rokām!
Ļoti vērtīga bija Terēzes mammas Anitas sagatavotā atrakcija - iespēja visiem izveidot Ziemassvētku apsveikumu/zīmējumu grāmatu - katram pēc savas gaumes un patikšanas. Īpašs „Paldies” par to!! Manuprāt,vienkārši fantastiska ideja!! Liels Paldies audzinātājai Dacei, auklītei Līgai un muzikālajai audzinātājai Inesei par vakaru! Man kopā pavadītais laiks radīja īstu Ziemassvētku sajūtu! Lai baltais brīnums ienāk katrā sirdī!
/Letīcijas mamma Renija/

„Mūsu bērnu grupiņa „Kastanīši” svētku rotā uzbūra Ziemassvētku sajūtu – viss tik balts un svinīgs. Kad grupiņā ietipināja pasaku tēlu kostīmos saģērbušies bērni, pasaka par nozaudēto cimdiņu varēja sākties. Cits bija drosmīgāks, cits mazliet kautrīgāks. Oi, baigie malači! Ar dejām, dziesmām un rotaļām bērni uzbūra vecākiem patīkamas sajūtas, līdz Ziemassvētku vecītis tika sagaidīts godam. Īpašs paldies jāsaka audzinātājai, auklītei un mūzikas skolotājai – PALDIES, PALDIES, PALDIES! Bez jums tas nebūtu iespējams. Pasākuma noslēgumā varējām izpausties radoši Terēzes mammas Anitas sagatavotajā aktivitātē. Paldies par skaisti sagatavoto pasākumu un ieguldīto darbu! Lai Jums priecīgi un gaiši Ziemassvētki.”
/Adrijas mamma Ilze

„Grupiņas „Kastanīši” svētki ar Zaķu, Mušiņu, Pelēnu, Lācēnu un Lapsēnu rotaļām bija īsts pavediens uz šiem sirds siltajiem Ziemassvētkiem. Liels paldies audzinātājām un auklītei par izdomu un iedvesmu uzburt brīnumu bērnu acīs. Domāju, ka bērnu gatavotā pasaku tēja sasildīja ne tikai pasaku tēlus, bet arī vecāku sirdis. Jauku un gaišu Jums šo svētku laiku! „
/Jāņa mamma Ginta/

Ziemassvētki ir balto domu ceļš pretī pavasarim, kur katra laba doma rada jaunu labu domu un katrs labs darbs rada jaunu labu darbu.
 
                                             Svētku domas apkopoja audzinātāja Dace