Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

5

Izskanējis V Starptautiskais vokālistu konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā 2021”.

Konkursu pārstāvēja Mērsraga PII “Dārta” ansambļa bērni: Klinta Brunsliepa, Ernests Karlsons, Intars Kniploks, Kate Rožkalne un Emīlija Grīnberga Freimane. Ieguva 3.vietas Diplomu. Un 2.vietas Diplomu ieguva Mērsraga mūzikas un mākslas skolas 1. – 2. kora klases kvartets “HaRmonija” audzēkņi: Elīza Brunsliepa, Andreta Dzērve, Zane Štrodaha un Artūrs Ozollapa.
Fotogalerija iesūtīts: 05.01.2022lasīt tālāk »
7

Ar piparkūku smaržu PII “Dārta” ir atnācis Adventes Laiks

Ar piparkūkas smaržu un svētku egles gaismiņām Dārtā ir atnācis Adventes laiks. Trešā decembra rītā bērnudārzā tika iedegta lielā svētku egle, uz kuras atklāšanu bija uzaicināti divi rūķi- Gudrumiņš un Čaklumiņš. Viņiem bija jāveic vairāki svarīgi uzdevumi. Pirmais uzdevums bija noskaidrot, vai bērni prot cept piparkūkas? Izrādījās, ka Dārtā itin labi zina, kā tās top. Bet kā to dara rūķi? To visi varēja izmēģināt un rūķu manierē jautras mūzikas pavadījumā, izcept gan lielākas, gan mazākas, gan smaržīgākas, gan kraukšķīgākas un pats galvenais – garšīgas jo garšīgas piparkūkas.
Fotogalerija iesūtīts: 07.12.2021lasīt tālāk »
20

Labo darbu nedēļa PII "Dārta"

No 04.-08.oktobrim PII ‘’Dārta’’ norisinājās ‘’Labo darbu’’ nedēļa. ‘’Zīļuku’’ grupiņa ņēma aktīvu dalību šajā akcijā. Mūsu labais nodoms bija palīdzēt bijušajai dārziņa auklītei- mūsu mīļajai Dzintriņai (Dzintrai Kraģei).
Fotogalerija iesūtīts: 20.10.2021lasīt tālāk »
11

Tradicionālais makulatūras vākšanas konkurss notiks arī šajā mācību gadā

Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības „Piejūra” organizētais konkurss „Palīdzēsim kokiem!” ik gadu apvieno desmitiem izglītības iestāžu un simtiem bērnu, lai, vācot makulatūru, kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus. Tā tiek pievērsta bērnu un jauniešu uzmanība makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, kā arī veidota izpratne, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā. Šajā mācību gadā konkurss norisināsies līdz 2022. gada 15. aprīlim.
iesūtīts: 11.10.2021lasīt tālāk »
4

Paldies par dalību makulatūras vākšanā! Turpināsim 2022.gada janvārī!

Mērsraga pirmsskolas izglītības iestāde “Dārta” katru mācību gadu aktīvi piedalās makulatūras vākšanas konkursā “Palīdzēsim kokiem”, kuru organizē SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””. Arī šajā 2020./2021. mācību gadā aktīvi piedalījāmies un kopumā savācam 2,48 tonnas makulatūras, izglābjot 34 kokus.
iesūtīts: 04.10.2021lasīt tālāk »
29

27. maijā PII „Dārtā” grupiņa „Sprīdīši” svinēja izlaidumu!

Plkst. 10:00 visi gaviļnieki ieradās eleganti sapucējušies, un svētki varēja sākties! Sākumā mazliet „pafilosofējām” par to, kā mums tai bērnudārziņā ir klājies? Izrādījās, ka pārsvarā - jautri! Tāpēc arī iesākām ar jautru rotaļu, kurā viens otru apsveicām! Secinājām, ka esam daudz iemācījušies – gan lasīt, rakstīt, rēķināt, saredzēt dabā brīnišķīgas lieta un vēl, un vēl.
iesūtīts: 29.06.2021lasīt tālāk »

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma