Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

3

Lieldienu prieks arī PII "Dārta" apkaimē!

Tuvojoties Lieldienām, arī PII “Dārta” apkārtne un telpas ir krāšņi izdekorētas. Galvenais ir radīt prieku un svētku sajūtu bērniem, darbiniekiem, vecākiem, garām braucošajiem un ejošajiem. Bērniem izdevās izbaudīt dažādas aktivitātes bērnudārza rotaļnodarbībās.
Fotogalerija iesūtīts: 03.04.2021lasīt tālāk »
26

Putnu dienas PII “Dārta”

Gadskārtu grāmatā teikts, ka izsenis Latvijas līvu ciemos ir bijusi pazīstama putnu saukšanas ieraža. Lieldienu pirmajā rītā vēl pirms saules lēkta svinētāji devušies uz jūras krastu vai kalniņu, lai modinātu sīkos putniņus.
Fotogalerija iesūtīts: 26.03.2021lasīt tālāk »
2

Riti raiti valodiņa – Dzimtās valodas dienai veltītie pasākumi PII “Dārta”

Pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē 21.februārī tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Dzimtā valoda uztur piederību savas tautas un valsts tradīcijām. PII “Dārta” nu jau vairākus gadus izkopj šo tradīciju. Šogad šai dienai par godu katra grupa bija sagatavojusi savu īpašo programmu sasaistot to ar mēneša tēmu. Tas bija, kā kopsavilkums aktīvai darbībai ar papilduzdevumu – dzimtās valodas kopšana, tās daiļskanīgums, vārdu krājuma bagātināšana, burtu apguve, iepazīšanās ar latvju dainām un bērnu īpašajiem izteicieniem – bērnu filozofiju.
Fotogalerija iesūtīts: 02.03.2021lasīt tālāk »
9

DĀRTAS vārda svētku krāsainais prieks

Katram vārdam ir savs starojums, sava aura. Vārda “DĀRTA” skaidrojumā ir teikts, ka tā ir ar savu izteiktu raksturu, viņa pastāvēs par sevi, savu viedokli, diezgan kategoriska nostādnēs. Tajā pašā laikā jūtīga un pārdzīvo nesaskaņas un neizdošanos. Ļoti apzinīga un ļoti mīļa. Šis raksturojums atspoguļo mūsu iestādes - lielās bišu saimes būtību. Mēs esam dažādi un līdz ar to interasanti gan sev, gan apkārtējiem ar saviem domu lidojumiem un dauzdveidīgām radošām izpausmēm, kuras mazie dārtenieki demonstrē, radot īpašas svētku programmas.
Fotogalerija iesūtīts: 09.02.2021lasīt tālāk »
22

Sniega svētki un kustību prieki PII ”Dārta"

Krīt sniegs, reizēm putina. Sniega uzdevums nav mūs iepriecināt, viņa uzdevums nav arī būt par dekorāciju ziemai. Tas vienkārši krīt – apsedz zemi, lai kādu brīdi pakavētos un padarītu visu apkārtējo pasauli baltu. Un no mums pašiem jau atkarīgs, vai tas iepriecina, skumdina, vai rada īpašu noskaņojumu. Šajā gadā ziemai ir svētki – īsti sniega svētki!
Fotogalerija iesūtīts: 22.01.2021lasīt tālāk »
22

Kā mērsradzniekiem veicās jauno vokālistu konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”?

13. decembrī notika jauno vokālistu konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”. Šis konkurss tika organizēts citādāk kā ierasts, jo valstī spēkā ir dažādi ar vīrusa Covid 19 ierobežošanu saistīti liegumi. Bērni dzied dziesmas par ziemu jau ceturto gadu un pirmo reizi tas notiek attālināti. Sākotnēji nezinājām, vai dziedātājiem attālinātā konkursā būs interese piedalīties, taču dalībnieku skaits patīkami pārsteidza.
Fotogalerija iesūtīts: 22.12.2020lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma