Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

15

Aprīļa košie pilieni PII “Dārta”

Aprīlis ir laiks, kad daba pamostas un atdzīvojas no ziemas snaudas, saules stari kļūst arvien siltāki, koši zied pirmās pavasara puķes, pamodušies tauriņi ievingrina savus spārnus, ziedos dūc bites un aktīvi darbojas skudras. Arī PII “Dārta” aprīlī bija jaušama aktīva rosība.
iesūtīts: 15.05.2023lasīt tālāk »
13

Mēs ievijam dzīpariņu Dārta dzīves celiņā

50 gadi PII “Dārta”. Šis notikums cauri vijās visu mācību gadu. Tas iesākās 1. septembrī, kad Zinību dienas pasākumā visi klātesošie vienojās kopīgam “apskāvienam”, sadodoties nepārtrauktā roku, izveidoja vienotu, stipru “dārziņu”, kura viducī atradās Dārtas ēka. Tas bija simbolisks notikums turpmākai sadarbības stiprināšanai - gaišai, darbīgai, radošai vietai, kur augt mazajiem ķipariem no tuvākas un tālākas apkaimes.
iesūtīts: 13.04.2023lasīt tālāk »
5

„Izglītojošas un praktiskas nodarbības bērniem fiziskās sagatavotības stiprināšanai”

Vairāk kā divu mēnešu garumā, sadarbībā ar SPKC, Dārtas bērni vingroja un labi pavadīja laiku fizioterapeita Jāņa Indruškēviča vadībā. Kopā tika aizvadītas 10 nodarbības (vienu reizi nedēļā), kuru mērķis bija apgūt vingrinājumus vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai, tai skaitā, muguras muskulatūras stiprināšanai, stājas problēmu profilaksei un pareizas elpošanas tehnikas apguvei.
iesūtīts: 05.01.2023lasīt tālāk »
15

PII “Dārta”Ziemassvētku gaidīšanu svin

Raitiem soļiem gads ir apmetis apli, un klāt ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Noskaņoties tam palīdz adventes vainags ar četrām svecītēm, rotājumi telpās un ārā un arī svētku karaliene egle, kura savu spozmi iegūst un īpašu noskaņojumu rada iededzot savos zaros spožas gaismiņas, kurās raugoties, mēs rodam prieku.
iesūtīts: 15.12.2022lasīt tālāk »
9

Svētku mēnesis „Dārtā”

Pienākot tumšajam novembrim, mēs sagaidām gaišus svētkus – Latvijas dzimšanas dienu. Arī Dārtas saime gatavojas šim svarīgajam notikumam, gatavojot svētku dekorācijas un apsveikumus Latvijai, runājot par savu identitāti un piederību valstij. Lai gan esam maziņi, bet patriotisms mūsos ir liels.
iesūtīts: 09.12.2022lasīt tālāk »
24

LATVIJAS DZIMŠANAS DIENA PII “DĀRTA''

Kas ir tā zeme, kuru labi zinām? Kur plaši lauki, meži, debess zila, zila! Kur ģimene un visi labie draugi! Tā ir mūsu Latvija, mūsu dzimtā vieta, mājās un ģimene. Novembris ir patriotisma mēnesis, kad vislielākā vērība tiek pievērsta bērnu pilsoniskajai audzināšanai. Pirmā valstiskā piederības sajūta bērnā noteikti nāk no ģimenes, bet pirmskolā mēs to stiprinām un cenšamies audzināt bērnos tādas vērtības kā cieņu un mīlestību pret savu valsti, valodu, tradīcijām, simboliem.
Fotogalerija iesūtīts: 24.11.2022lasīt tālāk »
17

Mazo dziedātāju svētki Talsos

Talsu PII "Pīlādzītis" organizēja jau 5 gadu pēc kārtas mūzikas skolotāju un mazo dziedātāju svētkus “Mazputniņš - 2022”. Pirmsskolas mūzikas skolotāji sagatavoja vienu solistu, kurš pārstāvēs savu bērnudārzu. Mērsraga PII “Dārtu” pārstāvēja dziedātāja Kate Rožkalne ar Arvīda Žilinska dziesmu “Laiks lidot”.
Fotogalerija iesūtīts: 17.11.2022lasīt tālāk »
8

Brīdis priekam un kopā būšanai

Brīdī, kad rudens iezīmē sārtus un dzeltenus rakstus, rodas vēlme smelties prieku no dabā rodamā skaistuma. Vēl tikai mirklis un rudens draiskulis vējš aiznesīs to sev līdzi. Tāpēc oktobra pēdējā dienā PII “Dārta” mēģināja apturēt un izbaudīt šo mirkli, kad dabu vēl rotā pēdējās izteiksmīgās krāsas, aicinot visus priecāties un baudīt. Ko mēs arī darījām.
Fotogalerija iesūtīts: 08.11.2022lasīt tālāk »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes