Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

29

27. maijā PII „Dārtā” grupiņa „Sprīdīši” svinēja izlaidumu!

Plkst. 10:00 visi gaviļnieki ieradās eleganti sapucējušies, un svētki varēja sākties! Sākumā mazliet „pafilosofējām” par to, kā mums tai bērnudārziņā ir klājies? Izrādījās, ka pārsvarā - jautri! Tāpēc arī iesākām ar jautru rotaļu, kurā viens otru apsveicām! Secinājām, ka esam daudz iemācījušies – gan lasīt, rakstīt, rēķināt, saredzēt dabā brīnišķīgas lieta un vēl, un vēl.
iesūtīts: 29.06.2021lasīt tālāk »
22

Vasaras saulgrieži Dārtā

Vasaras saulgrieži ir brīdis, kad piedzīvojam gada garāko dienu un īsāko nakti. Šie svētki gan pagātnē, gan mūsdienu tradicionālajā kultūrā cilvēkiem palīdz strukturēt laiku caur notikumiem, senlatviešu rituāliem un dziesmām.
Fotogalerija iesūtīts: 22.06.2021lasīt tālāk »
3

Lieldienu prieks arī PII "Dārta" apkaimē!

Tuvojoties Lieldienām, arī PII “Dārta” apkārtne un telpas ir krāšņi izdekorētas. Galvenais ir radīt prieku un svētku sajūtu bērniem, darbiniekiem, vecākiem, garām braucošajiem un ejošajiem. Bērniem izdevās izbaudīt dažādas aktivitātes bērnudārza rotaļnodarbībās.
Fotogalerija iesūtīts: 03.04.2021lasīt tālāk »
26

Putnu dienas PII “Dārta”

Gadskārtu grāmatā teikts, ka izsenis Latvijas līvu ciemos ir bijusi pazīstama putnu saukšanas ieraža. Lieldienu pirmajā rītā vēl pirms saules lēkta svinētāji devušies uz jūras krastu vai kalniņu, lai modinātu sīkos putniņus.
Fotogalerija iesūtīts: 26.03.2021lasīt tālāk »
2

Riti raiti valodiņa – Dzimtās valodas dienai veltītie pasākumi PII “Dārta”

Pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē 21.februārī tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Dzimtā valoda uztur piederību savas tautas un valsts tradīcijām. PII “Dārta” nu jau vairākus gadus izkopj šo tradīciju. Šogad šai dienai par godu katra grupa bija sagatavojusi savu īpašo programmu sasaistot to ar mēneša tēmu. Tas bija, kā kopsavilkums aktīvai darbībai ar papilduzdevumu – dzimtās valodas kopšana, tās daiļskanīgums, vārdu krājuma bagātināšana, burtu apguve, iepazīšanās ar latvju dainām un bērnu īpašajiem izteicieniem – bērnu filozofiju.
Fotogalerija iesūtīts: 02.03.2021lasīt tālāk »

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma