Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

24

LATVIJAS DZIMŠANAS DIENA PII “DĀRTA''

Kas ir tā zeme, kuru labi zinām? Kur plaši lauki, meži, debess zila, zila! Kur ģimene un visi labie draugi! Tā ir mūsu Latvija, mūsu dzimtā vieta, mājās un ģimene. Novembris ir patriotisma mēnesis, kad vislielākā vērība tiek pievērsta bērnu pilsoniskajai audzināšanai. Pirmā valstiskā piederības sajūta bērnā noteikti nāk no ģimenes, bet pirmskolā mēs to stiprinām un cenšamies audzināt bērnos tādas vērtības kā cieņu un mīlestību pret savu valsti, valodu, tradīcijām, simboliem.
Fotogalerija iesūtīts: 24.11.2022lasīt tālāk »
17

Mazo dziedātāju svētki Talsos

Talsu PII "Pīlādzītis" organizēja jau 5 gadu pēc kārtas mūzikas skolotāju un mazo dziedātāju svētkus “Mazputniņš - 2022”. Pirmsskolas mūzikas skolotāji sagatavoja vienu solistu, kurš pārstāvēs savu bērnudārzu. Mērsraga PII “Dārtu” pārstāvēja dziedātāja Kate Rožkalne ar Arvīda Žilinska dziesmu “Laiks lidot”.
Fotogalerija iesūtīts: 17.11.2022lasīt tālāk »
8

Brīdis priekam un kopā būšanai

Brīdī, kad rudens iezīmē sārtus un dzeltenus rakstus, rodas vēlme smelties prieku no dabā rodamā skaistuma. Vēl tikai mirklis un rudens draiskulis vējš aiznesīs to sev līdzi. Tāpēc oktobra pēdējā dienā PII “Dārta” mēģināja apturēt un izbaudīt šo mirkli, kad dabu vēl rotā pēdējās izteiksmīgās krāsas, aicinot visus priecāties un baudīt. Ko mēs arī darījām.
Fotogalerija iesūtīts: 08.11.2022lasīt tālāk »
9

„Zīļuku” ceļojums uz Stendi

Kad izlaiduma bērni jau ar vienu kāju vasarā, mēs tomēr visi vēlreiz satikāmies, lai dotos muzikālā ceļojumā. 3. Jūnijā mūsu ceļi veda uz Stendi , kur notika „Orķestra parāde”. Bērniem prieka pilnas acis, gaidot savu uzstāšanos brīdi. Atbildība, satraukums un nedaudz trīcošas sirsniņas uzstājoties tik daudz acu priekšā, deva „Zīļukiem” gandarījumu par paveikto. Malači.
iesūtīts: 09.06.2022lasīt tālāk »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes