Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

24

Kustību rotaļu festivāls Dārtā

22. marta rītā Dārtas sētā varēja saklausīt klusu motora rūkoņu, tad plaši atvērās durvis un bērnus negaidīti pārsteidza ņipra, bet mīlīga balss: “Čau, čau, draugi! Es esmu ieradies, lai kopā ar jums parotaļātos! Kā dāvanas, rokās viņš turēja daudz dzeltenas, smaidīgas balonsejiņas un vēl otrā rokā groziņu ar mums nezināmām lietām.
Fotogalerija iesūtīts: 24.03.2017lasīt tālāk »
10

Valodas diena "Dārtā"

9. martā pie mums, kā mēs visi mīļi sakām, Dārtiņā notika Dzimtās valodas diena. Bērniem par prieku ciemos bija atnākušas, divas māsiņas, pelītes, bet ne parastas peles, viņas prata izmantot mobilo telefonu un planšeti.
Fotogalerija iesūtīts: 10.03.2017lasīt tālāk »
1

5. BEA lekcija – pati emocionālākā

Nodarbības sākumā izrunājām vairākas lietas par bērnu disciplinēšanas pamatiem, atbildot uz vecāku jautājumiem. Uzzinājām, ka reizēs, kad nav vērts strīdēties ar bērnu, nemitīgi atkārtojot, kāpēc viņam šie vai citi noteikumi jāievēro, varam sarunāties ar viņu, izmantojot mīmiku, uzvedību, kas arī daudz ko paskaidro.
Fotogalerija iesūtīts: 01.03.2017lasīt tālāk »
9

Cirka atmosfēra “Dārta” vārda dienā

Šogad 6.februārī – “Dārtas” dienu svinību organizētāji bija iecerējuši ballēties cirka gaisotnē. Lai tiktu uz Dārtas cirka izrādi bija jāiegādājas biļete, kuru dabūja apmaiņā pret bērnu vecāku un pašu bērnu darinātajiem vēlējuma ziediem apsveikumā “Dārtai”.
Fotogalerija iesūtīts: 09.02.2017lasīt tālāk »
7

BEA 3.lekcija - jautra praktiskā darbošanās ar emocijām

Gribas laikam sākt ar to nopietnāko lekcijas daļu, kurā uzzinājām, kas, patiesībā, ir emocijas, ko tik bieži jaucam ar jūtām. Emociju definīcija gan ir gara un plaša, bet īsumā emocijas var saukt par parādību un cituāciju reālo jēgas atspoguļojumu. Tātad, tas ir tas, ko piedzīvojam vai pārdzīvojam. Emocijas atspoguļojas, attiecīgi, jūtās. Tās atspoguļo vajadzības un palīdz orientēties apkārt notiekošajā.
Fotogalerija iesūtīts: 07.02.2017lasīt tālāk »
26

Saskatīsim! Palīdzēsim! Izrunāsim!...

PII “Dārta” 25. janvārīsadarbībā ar Upesgrīvas internātpamatskolas Atbalsta centra vadītāju Mariku Rožkalni un sociālo pedagogu Ligitu Mežaku notika seminārs pedagogiem un viņu palīgiem par izglītojamo uzvedības korekcijas iespējām un līdzekļiem pirmsskolā.
Fotogalerija iesūtīts: 26.01.2017lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Vai Jums patīk jaunās mājas lapas dizains un funkcionalitāte?
     Rezultāti » 

Reklāma