Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

1

Dzejas rīts grupā “Sprīdītis”

Katru gadu, kad koki pamazām ietērpjas krāsainā lapu rotā, klāt ir Dzejas dienas. Šogad tām cītīgi gatavojās arī PII “Dārta” paši lielākie – sagatavošanas grupas bērni. Pasākums iekļāva sevī ne tikai izteiksmīgus dzejas lasījumus, tajā ievijās gaidāmās Miķeļdienas motīvs, kā arī dzejas un mūzikas sintēze. Mūzika kā dzejas un pasākuma pavadone radīja īpašu noskaņu un atmosfēru.
Fotogalerija iesūtīts: 01.10.2020lasīt tālāk »
9

Zinību diena “Dārtā”

Vasara aizskrējusi paķerot līdzi siltos saules starus un bērnu piedzīvojumus, savu vietu atdodot rudens pirmajam mēnesim septembrim ar krāšņajiem asteru un dāliju ziediem, staltajiem, košajiem gladiolu stāviem un iedzeltenajām bērzu sprogām.
Fotogalerija iesūtīts: 09.09.2020lasīt tālāk »
19

Velo rullē vasarā

PII “Dārta” sagatavošanas grupas bērni un daži no vecākās grupas bērniem devās velo braucienā. Iepazināmies ar ceļa satiksmes noteikumiem, lai bērni saprastu, kā tas ir - braukt grupā un ievērot drošību, braucot vienam aiz otra. Veidojās pieredze braukt pa dažādiem ceļa segumiem un atšķirīgiem ceļiem: taciņām, asfaltu un mazlietotiem ceļiem.
Fotogalerija iesūtīts: 19.08.2020lasīt tālāk »
19

Vasaras saulgrieži Dārtā

Vasaras saulgrieži ir brīdis, kad piedzīvojam gada garāko dienu un īsāko nakti. Šos svētkus mēdz dēvēt arī par saulslāvjiem, jo saule vairākas dienas ļoti minimāli maina savu pozīciju.
Fotogalerija iesūtīts: 19.06.2020lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Kā Jūs vērtējat centienus tūrisma jomas attīstībā Mērsraga novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma