Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

9

„Zīļuku” ceļojums uz Stendi

Kad izlaiduma bērni jau ar vienu kāju vasarā, mēs tomēr visi vēlreiz satikāmies, lai dotos muzikālā ceļojumā. 3. Jūnijā mūsu ceļi veda uz Stendi , kur notika „Orķestra parāde”. Bērniem prieka pilnas acis, gaidot savu uzstāšanos brīdi. Atbildība, satraukums un nedaudz trīcošas sirsniņas uzstājoties tik daudz acu priekšā, deva „Zīļukiem” gandarījumu par paveikto. Malači.
iesūtīts: 09.06.2022lasīt tālāk »
5

Izskanējis V Starptautiskais vokālistu konkurss „Gaismas dziesmas Kandavā 2021”.

Konkursu pārstāvēja Mērsraga PII “Dārta” ansambļa bērni: Klinta Brunsliepa, Ernests Karlsons, Intars Kniploks, Kate Rožkalne un Emīlija Grīnberga Freimane. Ieguva 3.vietas Diplomu. Un 2.vietas Diplomu ieguva Mērsraga mūzikas un mākslas skolas 1. – 2. kora klases kvartets “HaRmonija” audzēkņi: Elīza Brunsliepa, Andreta Dzērve, Zane Štrodaha un Artūrs Ozollapa.
Fotogalerija iesūtīts: 05.01.2022lasīt tālāk »
7

Ar piparkūku smaržu PII “Dārta” ir atnācis Adventes Laiks

Ar piparkūkas smaržu un svētku egles gaismiņām Dārtā ir atnācis Adventes laiks. Trešā decembra rītā bērnudārzā tika iedegta lielā svētku egle, uz kuras atklāšanu bija uzaicināti divi rūķi- Gudrumiņš un Čaklumiņš. Viņiem bija jāveic vairāki svarīgi uzdevumi. Pirmais uzdevums bija noskaidrot, vai bērni prot cept piparkūkas? Izrādījās, ka Dārtā itin labi zina, kā tās top. Bet kā to dara rūķi? To visi varēja izmēģināt un rūķu manierē jautras mūzikas pavadījumā, izcept gan lielākas, gan mazākas, gan smaržīgākas, gan kraukšķīgākas un pats galvenais – garšīgas jo garšīgas piparkūkas.
Fotogalerija iesūtīts: 07.12.2021lasīt tālāk »

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma