Pirmsskolas izglītības iestāde "Dārta" ziņas

22

Sniega svētki un kustību prieki PII ”Dārta"

Krīt sniegs, reizēm putina. Sniega uzdevums nav mūs iepriecināt, viņa uzdevums nav arī būt par dekorāciju ziemai. Tas vienkārši krīt – apsedz zemi, lai kādu brīdi pakavētos un padarītu visu apkārtējo pasauli baltu. Un no mums pašiem jau atkarīgs, vai tas iepriecina, skumdina, vai rada īpašu noskaņojumu. Šajā gadā ziemai ir svētki – īsti sniega svētki!
Fotogalerija iesūtīts: 22.01.2021lasīt tālāk »
22

Kā mērsradzniekiem veicās jauno vokālistu konkursā “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”?

13. decembrī notika jauno vokālistu konkurss “Gaismas dziesmas Kandavā 2020”. Šis konkurss tika organizēts citādāk kā ierasts, jo valstī spēkā ir dažādi ar vīrusa Covid 19 ierobežošanu saistīti liegumi. Bērni dzied dziesmas par ziemu jau ceturto gadu un pirmo reizi tas notiek attālināti. Sākotnēji nezinājām, vai dziedātājiem attālinātā konkursā būs interese piedalīties, taču dalībnieku skaits patīkami pārsteidza.
Fotogalerija iesūtīts: 22.12.2020lasīt tālāk »
19

Katrs atsevišķi un tomēr kopā – Latvijas valsts svētki PII “Dārta”

Novembris - svētku mēnesis, un pirmsskolas iestādē "Dārta" mazpamazām sāka dominēt sarkanbaltsarkanie toņi. Par iestādes svētku ietērpu bija parūpējušies gan mazie audzēkņi, gan iestādes personāls, gatavojot ne tikai telpu noformējumu, bet arī darinot gaismas lukturīšus īpašai svētku noskaņai, pieminot brīvības cīnītājus Lāčplēša dienā un izrotājot ar tiem iestādes teritoriju sagaidot Latvijas dzimšanas dienu.
Fotogalerija iesūtīts: 19.11.2020lasīt tālāk »
1

Dzejas rīts grupā “Sprīdītis”

Katru gadu, kad koki pamazām ietērpjas krāsainā lapu rotā, klāt ir Dzejas dienas. Šogad tām cītīgi gatavojās arī PII “Dārta” paši lielākie – sagatavošanas grupas bērni. Pasākums iekļāva sevī ne tikai izteiksmīgus dzejas lasījumus, tajā ievijās gaidāmās Miķeļdienas motīvs, kā arī dzejas un mūzikas sintēze. Mūzika kā dzejas un pasākuma pavadone radīja īpašu noskaņu un atmosfēru.
Fotogalerija iesūtīts: 01.10.2020lasīt tālāk »

Twitter

 

Aptaujas

Kur ikdienā smeļaties informāciju par notikumiem novadā?
     Rezultāti » 

Reklāma