Izglītības ziņas

10

Latvijas Latvijas jauno izpildītāju konkursa “Nāc sadziedāt”

Latvijas Latvijas jauno izpildītāju konkursa “Nāc sadziedāt” mērķis: “Lai, gatavojoties konkursam, talants un darbs iet roku rokā un, lai ir vēlme vienmēr attīstīties.”

Uz Rīgas Stradiņa Universitātes skatuves savas dziesmas izdziedāja Mērsraga mūzikas un mākslas skolas soliste un divas kora klašu grupas dažādos vecumos.

Soliste Zane Štrodaha nopelnīja II pakāpes Apliecinājumu un pieredzi vienai dziedāt uz skatuves. Meistarīgi parādīja, ka prot ne tikai dziedāt, bet arī ritmizēt koka karotes un dejot dejas soļus.

Savukārt, 1. – 3. kora klases ansamblis “Harmonija” demonstrēja priecīgu, skanīgu dziedājumu, kuru pārstāvēja Nikola Andrea Siņavska, Elīza Brunsliepa, Artūrs Ozollapa, Zane Štrodaha un arī ieguva II pakāpes Apliecinājumu.

Visatzinīgāk žūrija novērtēja 5. – 7. Kora klases ansambli “Ledenes” – Rebeka Laura Balode, Kristiāna Keita Tulpe, Anna Krūze un piešķīra I pakāpes Apliecinājumu un Veicināšanas balvu.

Piedaloties konkursā jebkurš interesents saprot, ka “Dzīve sastāv no izaicinājumiem un iespējām to izmantošanā! Noslēpums ir kustībā, virzībā, aktivitātē, tādēļ uzdrošinies un piedalies! Izaicini sevi, iedvesmojies no citiem, piedzīvo kopā būšanas svētkus un vēlmi mācīties, un pilnveidoties!”

Konkursu vērtēja:

REINIS SĒJĀNS

Mūziķis, producents, komponists, grupas “Instrumenti” dalībnieks

SONORA VAICE

Latvijas Nacionālās Operas un baleta soliste

AIVARS HERMANIS

Mūziķis, komponists, aranžētājs un producents

ANDREJS OSOKINS

Komponists un pianists

MĀRCIS JUDZIS

Mūziķis, grupas “Dzelzs vilks” bundzinieks

 

 Kora klases pedagoģe Inese Ozollapa