Izglītības ziņas

19

Dārtas dārzs rudens krāsu virpulī

Rudenim piemīt tāds maģisks valdzinājums, kas īpaši pievelk, jo tieši šajā laikā lapu krāsošanās sasniedz kulmināciju un pirmais vēsums iekrāso koku lapotnes visburvīgākajos krāsu toņos, varbūt tādēļ, lai mēs vienaldzīgi tām pārvērtībām nepaietu garām.

Pat debess jumā biezie gubu mākoņi dod ierosmi fantāzijai un ilgāk vērojot var saskatīt tur dažādus pasaku tēlus. Tikai rudens laikā gaisā virmo savādi rūgtena, nomierinoša un reizēm viegli gaistoša smarža. Daba ir dzīvs, apbrīnojams organisms un rudens laiks ir tā vērts, lai apstātos, pavērtos apkārt un vēlreiz sev atgādinātu – Latvija ir tik brīnumaini skaista!

Neparasti siltā atvasara tā vien liek rauties ārā no telpām, lai kustinātu sevi un pilnu krūti ieelpotu patīkami smaržojošo rudens veldzi. Un kāpēc gan neizbaudīt šo kustību prieku mums visiem Dārtas iemītniekiem, ja ir iespēja uzrīkot rudens lapu ballīti ar dejām, rotaļdziesmām un sportiski atraktīviem uzdevumiem. Bija pat ieradušies kādi savdabīgi viesmākslinieki – virtuozi klauni, kas palīdzēja kuplināt šī pasākuma norisi. Ticiet gan, pēc tādas lustīgas izkustēšanās pat āboli šķita daudz garšīgāki kā ikdienā. Pasākuma finālā arī lapu salūts bija pietiekami iespaidīgs un krāšņs!

Nav vajadzīgas lielas finanses un ieguldījums, lai saņemtu enerģijas lādiņu un “restartu’’ ilgākam laikam, pietiek tikai ar gribēšanu piedalīties un darīt. Baudām rudeni!

 

Sporta skolotāja Lilita

Twitter

 

Aptaujas

Kādus Mērsraga suvenīrus Jūs vislabprātāk iegādātos Informācijas centrā? Kas interesē, patīk?
     Rezultāti » 

Reklāma