Biznesa inkubators

6

Talsu biznesa inkubators 2017.gada 19.janvārī aicina interesentus uz bezmaksas semināru "Interneta mārketings un LIAA atbalsts uzņēmējiem"

Talsu biznesa inkubators 2017.gada 19.janvārī aicina interesentus uz bezmaksas semināru "Interneta mārketings un LIAA atbalsts uzņēmējiem" Talsu novada pašvaldības Zaļajā zālē (1.st.), Kareivju ielā 7, Talsos. Semināra ievadā būs iespēja uzzināt par LIAA sniegtajiem pakalpojumiem topošajiem un esošajiem uzņēmējiem un Talsu biznesa inkubatorā pieejamiem pakalpojumiem.

Galvenā tēma – interneta mārketings, izmantojot Facebook un Google reklāmas. Facebook reklāmas iespējas un būtiskākie nosacījumi uzņēmumam, uzsākot komunikāciju Facebook tīklā.

Semināra norises laiks no plkst.13:00 līdz 16:00.
Pieteikšanās: Tel.: +371 62400904;
E-pasts: dagmara.dreiskena@liaa.gov.lv.

Twitter

 

Aptaujas

Svarīgs ir Jūsu viedoklis: Ja Latvijas valdībai un Saeimai tomēr izdosies realizēt iecerēto Administratīvi teritoriālo reformu, un Mērsraga novadam vairs nebūs iespējas palikt kā patstāvīgam novadam, kura novada sastāvā Jūs Mērsragu gribētu redzēt? Šī izvēle būs svarīga gadījumā, ja tiks piedāvāts vairāk nekā viens - pašreizējais Talsu novada variants.
     Rezultāti » 

Reklāma