Biznesa inkubators

6

Talsu biznesa inkubators 2017.gada 19.janvārī aicina interesentus uz bezmaksas semināru "Interneta mārketings un LIAA atbalsts uzņēmējiem"

Talsu biznesa inkubators 2017.gada 19.janvārī aicina interesentus uz bezmaksas semināru "Interneta mārketings un LIAA atbalsts uzņēmējiem" Talsu novada pašvaldības Zaļajā zālē (1.st.), Kareivju ielā 7, Talsos. Semināra ievadā būs iespēja uzzināt par LIAA sniegtajiem pakalpojumiem topošajiem un esošajiem uzņēmējiem un Talsu biznesa inkubatorā pieejamiem pakalpojumiem.
iesūtīts: 06.01.2017lasīt tālāk »
1

LIAA uzsāk projektu pieņemšanu 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā

Š.g. 1.decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā. Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.
iesūtīts: 01.12.2016lasīt tālāk »
26

Talsu biznesa inkubators

Mērsraga novada biznesa ideju autoriem, uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem drīzumā būs iespējams saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai Talsu biznesa inkubatorā.
iesūtīts: 26.10.2016lasīt tālāk »
10

Darbu uzsāk LIAA biznesa inkubatori

Pieteikumus uzņemšanai varēs iesniegt jau oktobra beigās. Ar 2016. gada 1. septembri darbu uzsākuši 15 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori – arī Talsos. Talsu biznesa inkubatora pakalpojumi būs pieejami Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.
iesūtīts: 10.10.2016lasīt tālāk »
Piekļūstamības paziņojums · Sīkdatņu politika · Pielāgot sīkdatnes